Monster ve DELL arasında kaldım

Bu konuyu okuyanlar

Ozaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Konuya gelirken Monster geçiyordu içimden fakat inceleyince Monster'a verdiğin paraya yazık olacaktır. Kesinlikle Dell.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
monster da ışık sızlamaları meşhurdur, malzeme kalitesi diplerdedir. Dell almanız yararınıza olacaktır... Bana kalsa ben sonuna kadar Monster alırdım ama öncelikler ve kullanıcı rahatlığı açısından Dell sizi daha mutlu edecektir ancak şu bir gerçek ki Monster servisi Apple ı aratmayacak niteliktedir.

Mustafaumut

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben delin bu modelini kullanıyorum ve kasa plastik fakat oldukça kaliteli o enter tuşuna bende gıcık oldum içimden ilk olarak sağ enter sol enterden Büyük deilmiydi geçti istersen dellin bu modelinin kısa incelemesini yazabilirim kendime göre

Mustafaumut

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Monster in garantisini gerçekten övüyorlar biri şöyle yazmış kısaltılmış hali ben Monster notebook umut garantiye yolladım geri geldi duzelmedı tekrar yolladım gene düzelmedi tekrar yolladım yine düzelmedi tekrar yolladım benden çok fazla özür dileyerek bu durumun çok nadir olduğunu boyle bisey olduğu için bana bir üst model gonderdiklerinı yazmış ne derece doğru bilemem ayrıca hatırladığım kadarıyla yazdım esas hikayeden biraz farklı olabilir