Monster Ram Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Myavuzdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi akşamlar arkadaşlar, yaklaşık 2 ay önce Monster Tulpar T5 V.8.1.1 cihazını aldım.
Bir ay sonra oyunlarda lag,(kasma olmasa da zorlanma) oluyordu. Daha sonra bu süreç kendini oyundan atmalarla ve sesin takılı kalmasıyla gösterdi(reset atıyordu cihaz). Ve artık oyuna girmese bile kitlenmeye başlamıştı.
Bir diğer sorunu ise film izlerken farkettiğim ve sadece siyah renkte belli olan sol alt ve sağ üstte aşırı sararmaların olduğuydu.
2 hafta önce garantiye gönderdim Ram değişimi olacağını ve ekranın değişeceğini söylediler ama bu garanti süreci yaklaşık ne kadar sürede tamamlanıyor 2 hafta oldu ses seda yok,aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Daha önce böyle bir sorun yaşamadım ama garantiye giden cihazlar genelde geç gelir biraz beklemen gerekiyor. Ya para verir anında alırsın ya da beleşe gönderir bir süre beklersin kısaca hayatta her türlü bedel ödüyorsun yani :D

Myavuzdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Geç olsun güç olmasın kardeş yeterki. Bu süre tahmini ne kadardır fikrin var mı?

Myavuzdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Pc geldi arkadaşlar, 15 günde geldi Monster servisi hızlıymış sanırım, şuan için bir sıkıntı yok.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Ben de onu diyecektim, Monster artık gidiş geliş toplam ortalama 2 haftada hallediyor.