Monster Pusat Pro Gamepad alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128

aslında xbox 360 gamepad almak istiyordum fakat receiver ile birlikte alındığında en ucuz 270 tl'ye denk geliyor.Başka Türlü bilgisayara bağlanmıyor bildiğim kadarıyla. Monster markası da bilindik bir marka sonuçta sizce bu ürünün performansı iyi midir ? Pil derdi de yok şarjlı.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Alip denemek lazim. 15 gun icinde iade garantisi var nasil olsa. Servisi vs. gayet iyi.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Alip denemek lazim. 15 gun icinde iade garantisi var nasil olsa. Servisi vs. gayet iyi.
Yarış oyunlarında tuşa ne kadar basarsam o kadar gider değil mi ? Yani klavyedeki tuş mantığı yoktur ? 180 lira verip de öyle bir ürün almak istemem

batina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şu saatten sonra Xbox 360 gamepad ve alıcıya 270 lira verilmez hocam. İkinci elde az kullanılmış 200 liradan Xbox One S gamepadler bile bulunabiliyor. Hatta 220 225 liraya sıfır satanlar var. Yani ikinci kol olarak alıp kullanmayıp köşede duranları satanlar olabiliyor.

Monster'ı bilmiyorum ama ben Xbox One kolu almaya çalışırdım. Bu arada 2 versiyonu var alıcı olarak almak isterseniz bluetoothlu olanı almanız gerekiyor.

Şu an elimde Xbox One Wireless kolu var ama kablosuz alıcısı çok pahalı olduğundan direk usbden bağlayarak hem alıcıya para vermek istemiyorum hemde pil ile uğraşmadan işimi görüyor. Tabi kablosuz kadar konforlu olamaz.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Şu saatten sonra Xbox 360 gamepad ve alıcıya 270 lira verilmez hocam. İkinci elde az kullanılmış 200 liradan Xbox One S gamepadler bile bulunabiliyor. Hatta 220 225 liraya sıfır satanlar var. Yani ikinci kol olarak alıp kullanmayıp köşede duranları satanlar olabiliyor.

Monster'ı bilmiyorum ama ben Xbox One kolu almaya çalışırdım. Bu arada 2 versiyonu var alıcı olarak almak isterseniz bluetoothlu olanı almanız gerekiyor.

Şu an elimde Xbox One Wireless kolu var ama kablosuz alıcısı çok pahalı olduğundan direk usbden bağlayarak hem alıcıya para vermek istemiyorum hemde pil ile uğraşmadan işimi görüyor. Tabi kablosuz kadar konforlu olamaz.
Haklısınız teşekkür ederim yorumuz için, kablolu xbox 360 gamepedler görüyorum internette 130 tl civarında. Onların orijinal olma ihtimali var mıdır sizce :D İnternette izlediğim 1-2 xbox 360 'kablolu' gamepad kutu açılımı videosundakiler kalitesiz gibi duruyordu. Xbox One S'i Bluetoothlu alırsam 30-40 tl lik dongle bluetooth alıcı ile bağlayabilir miyim ? 2. El ürüne de pek güvenemiyorum açıkçası ya tuvaletten çıkıp elini yıkamadan eline aldıysa vs. :D

batina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Haklısınız teşekkür ederim yorumuz için, kablolu xbox 360 gamepedler görüyorum internette 130 tl civarında. Onların orijinal olma ihtimali var mıdır sizce :D İnternette izlediğim 1-2 xbox 360 'kablolu' gamepad kutu açılımı videosundakiler kalitesiz gibi duruyordu. Xbox One S'i Bluetoothlu alırsam 30-40 tl lik dongle bluetooth alıcı ile bağlayabilir miyim ? 2. El ürüne de pek güvenemiyorum açıkçası ya tuvaletten çıkıp elini yıkamadan eline aldıysa vs. :D

Valla yıllar önce Xbox 360 kablolu gamepad artık satılmıyor diye biliyordum. Xbox yeniden piyasaya çıkartmış mıdır ? Pek sanmıyorum. Ancak çok araştırmış değilim alanlar varsa yorumlar olumlu ise neden olmasın. Yine de 130 lira verilir mi bilmiyorum :)

Xbox One S gamepadini alırsanız 30 40 liralık bluetooth alıcıları ile bağlayabilirsiniz. Ancak siz yine de alırken biraz araştırın derim ne olur ne olmaz :)

Haklısınız ikinci el için öyle sıkıntılar olabilir :) Referansı olan satıcılar varsa belki onlar daha güven verir. Tercih sizin tabi.