Monster Laptopta oturum açma ekranının kendini yenilemesi ?

Bu konuyu okuyanlar

PapillonV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar geçen hafta Monster Abra A5 v13.4 modelini aldım çok güzel cihaz daha iyisi sizin olsun inşallah... Ancak gel gelelim daha ilk haftadan böyle bir hata ile karşılaştım dün gece yatmadan önce idm de 5 tane film indirmeye ayarladım indirme bitince de pc yi kapatı seçtim sabah baktım kapanmış açtım geri normal açıldı oturum açma ekranı geldi şifreyi gircem durmadan kendini yeniliyor iyice alıştım hızına yenileyemeden girdim şifreyi enter a bastım bu sefer de açıldı ama masaüstü fln yok 10 dk bekledim belki sadece siyah bir ekran üstünde mouse imleci var hareket ediyor ama hiçbir şey yok ekranda kapatıp açtım defalarca olmadı en son açınca bu kurtarma seçenekleri menüsü mü ne var ya o açıldı orda karıştırdım biraz güvenli modda başlat seçeneğini buldum öyle yaptım bu sefer oturum açma ekranı kendini yenilemedi normal girdim bu sefer de siyah ekran da kaldım yine ne yapcam nasıl düzelir ve neden böyle oldu bilen var mı ???

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Siyah ekrana gelince ctrl alt delete ile görev yöneticisini açın.Ayrıntılar sekmesine gelip explorer.exe'yi bulun. Sağ tık》işlem ağacını sonlandır. Sonra tekrar görev yöneticisini açın. Ordan yeni görev çalıştıra basın ve explorer.exe yazın çalıştırın

PapillonV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
maalesef görev yöneticisi açılmıyor sıfırladım mecbur Android stuido fln gitti ama kişisel dosyaları kurtardım