Monster Garanti Bitince Bozuluyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Alperen_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Dostlar farkındayım bu konu hakkında çok fazla konu açtım fakat 6000 lira az değil kesin emin olmadan almak istemiyorum. Monster markasının a5 v15.2.1 modelini almayı düşünüyorum. Bu firma hakkında hem çok öven var hemde çok kötü diyen var. Ortasını pek göremedim. Çoğu kişide garantisi bittikten sonra ana kartı bozuluyor tamir edemedikleri içinde sıfır takıyorlar bilgisayarın fiyatı kadar ücret istiyorlar diyor. Eskiden kötüydü ama şimdi düzelttiler mi yoksa hala ömrü kısa mı? Ben bu bilgisayarı aldığımda ortalama 4-5 yıl idare edebilmek istiyorum. Sizce bunun için Monster iyi bir tercih mi?

İyi bir tercih olmadığını düşünüyorsanız bu fiyatlarda gtx1650 bulunan bilgisayar önerisinde bukunursanız harika olur.

Lütfen fikrinizi belirtin. Gerçekten sonradan pişman olmak istemiyorum.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Ben 6 ay geçip te ücretsiz parçasını değiştirdiklerini biliyorum. Ekran, anakart vs birde.

Alperen_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Bitikten sonra.
Biraz zorlamisti kullanici.

Güzel. İnternette şikayetvar ve ekşi sözlük gibi yerlerde garantisi bitince anakartı sıfırıyla değiştiriyorlar bu yüzden 4000'e yakın ücret istiyorlar diyenler vardı. Ne kadar doğru emin değilim.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Güzel. İnternette şikayetvar ve ekşi sözlük gibi yerlerde garantisi bitince anakartı sıfırıyla değiştiriyorlar bu yüzden 4000'e yakın ücret istiyorlar diyenler vardı. Ne kadar doğru emin değilim.
Oda vardır.
Garantisi bitince ücret istemeleri çok doğal. Ama çoğu parçada aynı anda sorun çıkarsa değiştirebiliyorlar.