Monster alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Bütçem maksimum 4000 TL demişsin ama bu ürünün 3799 TL dediğine bakma. O fiyatı olan üründe HDD yok sadece SSD var, artı olarak işletim sistemi de FreeDos olarak, onu da eklersen fiyat 4400 TL çıkıyor.

mhkceza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
windows 10'um var hazırda hdd alınacak ek olarak.

olmaz553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6300 tl tulpar t5 v7.3 aldım
1 gelir gelmez ses çipi bozuktu servise yolladım halletiler olmazsa değişim yaparız dediler ama değişim benim yasal hakkım mecbur depiştireceklerdi
2. ekran da 20 den fazla ölü piksel vardı servise yolldım değiştirdiler ekran ise 2014 yapımı eski yani lg marka ölü piksel den dolayı para iadesi alma yasal hakkım vardı ama pc sevdiğim için düşünmedim
3 10 aydır kullanıyorum gecen hafta tek elimle tutarken kasa malzemesi kötü olduğu için kendi ağırlığını kaldıramadığı için batarya kısmı çatladı allahtan için de metal bir kısım var o tutuyor yarım yamalak esnese ankart çatlar ve bilgisayar çöp olur bir suru marsaf çıkartır ve en kötüsü kullanıcı hatası der geceler. uzun lafın kısası ucuz etin yagnısı ucuz olur servis iyi ama notebook lar kötü bu arada mosnter değil CLEVO

Reaksiyon puanı
16,118
6300 tl tulpar t5 v7.3 aldım
1 gelir gelmez ses çipi bozuktu servise yolladım halletiler olmazsa değişim yaparız dediler ama değişim benim yasal hakkım mecbur depiştireceklerdi
2. ekran da 20 den fazla ölü piksel vardı servise yolldım değiştirdiler ekran ise 2014 yapımı eski yani lg marka ölü piksel den dolayı para iadesi alma yasal hakkım vardı ama pc sevdiğim için düşünmedim
3 10 aydır kullanıyorum gecen hafta tek elimle tutarken kasa malzemesi kötü olduğu için kendi ağırlığını kaldıramadığı için batarya kısmı çatladı allahtan için de metal bir kısım var o tutuyor yarım yamalak esnese ankart çatlar ve bilgisayar çöp olur bir suru marsaf çıkartır ve en kötüsü kullanıcı hatası der geceler. uzun lafın kısası ucuz etin yagnısı ucuz olur servis iyi ama notebook lar kötü bu arada mosnter değil CLEVO
bataryayı çıkartmasaydın takılı olması gerek kullanıcı hatası.

Reaksiyon puanı
16,118
batarya takılı mı? iki yandan sürgülü kapısı olan panelvanlarda kapıları açıkken çok esnerdi dansöz gibi kıvırıyor derdik araç mazda idi galiba buda ona benzer durum batarya gövdenin parçası onun yokluğu zayıflık yapabilir.

olmaz553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
batarya takılı mı? iki yandan sürgülü kapısı olan panelvanlarda kapıları açıkken çok esnerdi dansöz gibi kıvırıyor derdik araç mazda idi galiba buda ona benzer durum batarya gövdenin parçası onun yokluğu zayıflık yapabilir.
bataryası gerçekden agır batarya takılı ve kilitli isteseniz foto da atarım. moster mail attım onlarda servise çagırdılar perşembe veya cuma günü yollucam bakalım ne dicekler

Reaksiyon puanı
16,118
bataryası gerçekden agır batarya takılı ve kilitli isteseniz foto da atarım. moster mail attım onlarda servise çagırdılar perşembe veya cuma günü yollucam bakalım ne dicekler
o zaman onların suçu ayıplı ürün satmakla suçlayabilirsin aluminyum kasalı model ile değişim için sıkıştır...

olmaz553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman onların suçu ayıplı ürün satmakla suçlayabilirsin aluminyum kasalı model ile değişim için sıkıştır...
insanları kazıklamam istemem ama değişim yapmazşlarsa benden ücret talep ederlerse tüketi hakları heyetine başvurcam bu arada bilgisayarda hiç darbe izi yok. teşekkür ederim.

Reaksiyon puanı
16,118
insanları kazıklamam istemem ama değişim yapmazşlarsa benden ücret talep ederlerse tüketi hakları heyetine başvurcam bu arada bilgisayarda hiç darbe izi yok. teşekkür ederim.
kazık atma değil hatalı üretimiş bir ürünü üst modeli ile değişimi isteme hakkın.

olmaz553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kazık atma değil hatalı üretimiş bir ürünü üst modeli ile değişimi isteme hakkın.
haklısınız artık bu modeli satmıyorlar bu modelin anakartı ekran kartından dolayı değişti (10xx serisi kartlar biraz daha geniş) bunun bir üst modeli fiyatı 8000 tl cıvarı ondada 1070 var. firma işi yokuşa sürmeden vermez.
--- Gönderi Güncellendi ---
önerilerin için teşekür ederim.

Reaksiyon puanı
16,118
üretilmeyen modelin değişimi üst model ile olur THH ile tehdit et hatta confickerbelasi işsiz başınıza bela olmak için uygun de...

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Monster Notebooklar Servis ve yazılımsal destek bakımından sınıfta kalan bir markadır. Abra Serisindeki kasa kalitesizliğ yüzünden sadece çok zor durumda iken TULPAR serisi alınabilir.
1526937790012.png
1526937798908.png

Reaksiyon puanı
16,118
abartma kasası kötü değil yazılım microsoftun onun şeyi...