Monser Tulpar T7 v13.1.1 alınır mı?

Konusu 'Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi' forumundadır ve MKT tarafından 12 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. MKT

MKT Üyecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8

- Monser Tulpar T7 v13.1.1 alınır mı?

Arkadaşlar en son geçenlerde alcam demiştim acer alacaktım sonra bi şeyler oldu alamadım. Monster olmaz falan demiştim ama işe bakın monstera döndük :D . Neyse para falan her şey hazır yarın bu modeli almayı düşünmekteyim bu modeli kullanan varsa bi bilgi verebilir mi internetten okuduğum kadarıyla gpu %99 çalışmıyormuş bu da sanırım droplara falan sebep oluyormuş. 6500 TL gibi yüksek bir miktar verip fps drop yaşamak ve bu tarz sorunlar yaşamak adamı katil eder :D . Özetle bu bilgisayar hakkında bilgi istiyorum kullananlar bilgisi olan arkadaşlar acil bi yardım edebilirlerse çok memnun olurum.

2. mrtlln

mrtlln Asistan

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    ilk önce fps drop nedir onu bir öğren

fps drop windows 10 yüzünden oluyor

xbox ve win10 game mode yazılımlarının regeditten bazı kayıt değerlerini sıfır yaptığında fps drop olmaz bu BİR

%99 GPU çalışmayan bir ürünü bu adamlar mal mı satsın bu iki
    %99 gpu çalışmıyorsa sen niye bu ürünü alacağım diye tutturdun git başka birşey al bu üç

Sen bence vatana bimekse teknosaya mediamarkte git ordan beğen al bilgisayardan anlamadığın belli en azından satış danışmanları işini yapıp en işini görecek ürünü önerir

3. Görkem Say

Görkem Say Asistan

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
    Yer:
    Adana
    İyide hocam neden bu kadar sinirlisin.Adam anlamıyor olabilir bir kaç yerde okumuştur söylemiştir.Fanboyluk yapıcam diye burda milleti eziklemenin bir anlamı yok.Güzelce açıklarsın başka önereceğin bilgisayar varsa önerirsin bu kadar.Esas konuya gelirsek ben senin yerinde olsam bu bilgisayarı alırdım.
    MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR Intel Core i7 7700HQ 16GB Fiyatı

MKT bunu beğendi.
  4. mrtlln

mrtlln Asistan

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul

al birini vur ötekine

ya kardeşim google'a girsen fps drop yazsan zaten ilk sayfada en az 3 tane çözüm videosu var
    bu ne demek biliyor musun zerre araştırmadan kafana göre fps drop var diye gelmek demek yada fps drop ne onu bile bilmeden gelmek demek
    buraya konu açana kadar harcadığı zamanla zaten çözüm videosu izlese aydınlanırdı

fanboy ne demek onu pek bilemicem ama senin avukatlık yapman aşikar. ben en başta öğren dedim, balık yemeği değil tutmayı öğrensin

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş