Monitör Tavsiyesi Acil.

Bu konuyu okuyanlar

DrakenBoys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaşlar forumda yeniyim az önce actım daha dogrusu ismini vermek istemedigim bir kaç forum da konu açtım kimse tenezzül edipte cevap yazmadı bnde son olarak buraya üye olıyım dedim.Konuya dönücek olursak bana DVI ve VGA çıkışları olan 23'' boyutunda marka farketmez ama kaliteli bişey olsun çünkü uzun süre kullanıcam oyun ve normal masaüstü işlemleri için kullanıcam ama genellikle oyun agırlıklı olucak.Bütçe olarak Maksimum 400-450 TL arası daha fazla 1 kuruş çıkamam.Antalyada oturdugum için Vatan Computer vb yerlerden önerileriniz olabilir.İyi Forumlar..

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
öneri için teşekkürler kardeşim ms tepki süresi ile IPS falan diyor ne anlama geliyor acaba ? birde bunlar 60 hz mi ?

IPS bir panel. Monitör de LED aydınlatmalı IPS panel var. Bu panel normal LED panellere göre daha iyi ve daha keskin görüntüler verir.

1920x1080 çözünürlük 60 Hz

Profesyonel oyuncu değilseniz, oyun turnuvalarına falan katılmıyorsanız 5 ms tepkime süresi fazlasıyla yeterli. Bu tepkime süresinde olan bir monitör hareketli filmler de ve oyunlar da ghosting yaşatmaz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
1920 x 1080 çözünürlüğe niye vga koyarlar ki? zaten pc'de niye analog görüntü çıkışı olmuş ki?

v2-64785-1_medium.jpg

bu yavru iyidir de buna da bak:
http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-28-u28d590d-ultra-hd-monitor.html?srt=UP
v2-73793_medium.jpg

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
hoca naptın ya adam 400-450 tl arası dedi 1700 lük samsungu mu öneriyossun:biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de oyun amaçlı BENQ RL2450H kullanıyorum. Zaten oyun odaklı üretilmiş bir cihaz ve hakikaten de çok memnunum. var. Üye olmadığım için link veremiyorum ama bir incele istersen. Ankara, Diyarbakır, İzmir, Topkapı ve Konya mağazalarında var görünüyor şimdilik. Fiyatı da 617 TL. Kargoyla isteyebilirsin ya da Antalya Vatan'a söylersin, Onlar Senin için o mağazalardan birinden getirirler.

Başka bir kaynaktan da bulabilirsen hiç düşünmeden al derim.

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
1ms asus vn247h varken, 2ms BENQ ye o kdr para verilmez, ayrıca monitörde asus kalitesi bariz son yıllarda