Monitör sinyal yok hatası [Çözüldü]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bilgisayar açılyor herghangi biryere giriyorum bilisayar ekranı kararıyor siyah ekranda sinyal yok yazıyor reset atana kadar da düzelmiyor ram sağlam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yyaa ben bilgisayarı açıyorum oyuna giriyom ondan sonra sinyal yok diyo normalde demiyo oyun açtıktan sonra diyo naapmalıyım çözüm varmı

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
yyaa ben bilgisayarı açıyorum oyuna giriyom ondan sonra sinyal yok diyo normalde demiyo oyun açtıktan sonra diyo naapmalıyım çözüm varmı

Oyununu monitörün desteklemediği bir çözünürlüğe getirmişsin muhtemelen. Oyuna girmeden bir ayar ekranı var ise oradan çözünürlüğü düşür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde öyle bir sorunum var online oyunlarda nette gezerken ilk ekran kararıyor sonra SİNYAL YOK diyor reset atana kadarda düzelmiyor ACİL YARDIM LÜTFEN :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya dostum ben ilk olarak sinyal alıyom sonra birazcık oynuyom pc de sonra sinyal yok diyor bi çare bulun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende yeni bir mönitör aldım phlips takıyorum sinyal yok diyor fakat pc ye baska bir mönitör taktıgımda mönitör calısıyor fakat yeni taktıgım mönitör sinyal yok diyor :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim pc sadece kapatınca sinyal yok diip renk degiştirior bide bazı oyunlara girince ekran kararıor nedenini bilen wrmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bilgisayarcılara soruyorum niye böyle biri iyo parçaya zarar gelmiş biri diyo ram düşük biri diyo ekran kartı yanmış biri diyo bilgisayar çökmüş bilgisayar bi tek xp formatında sinyal yok hatası vermiyo yedide veriyo bu iştyen anlayan yokmu bu gezegende

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ben bilgisayarcılara soruyorum niye böyle biri iyo parçaya zarar gelmiş biri diyo ram düşük biri diyo ekran kartı yanmış biri diyo bilgisayar çökmüş bilgisayar bi tek xp formatında sinyal yok hatası vermiyo yedide veriyo bu iştyen anlayan yokmu bu gezegende

Mönitörü aldığınız yere gidin aynı modele kasanın takılmasını rıca edin. En azından aynı seriden olsun. Eski monitörünüz crt tüplü modellerdenmiydi?

Monitör arızasına benziyor. DVI HDMI VGA tüm desteklediği girişleri tek tek takarak deneyin. Kablolardada sorun olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:sneaky2:

bilgisayarımı açıyorum sinyal yok diyip ondan sonra açılıyor Windows baslatılıor yazısı gelmeden hoşgelldine geçior ve bazı oyunlara girince ekran kararıor ram le alakası yok lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benim pc aciliyor oyuna felan giriyorum res atiyor sonra bidaha actigimda 5dk sonra sinyal yok diyor acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya 2 gundur bu sorunu yasiyorum lutfen yardim edin pcyi aciyorum ekrana direk sinyal yok yazisi geliyo sonra sağ alttaki isik yanip sonuyo ekrana bisey gelmiyo ama kasa calisiyo pcnin icini actim ekran kartina baktim fani calisiyo ramlerin yerini deyistirdim gene ayni ekrana sinyal yok yazisi geliyo ne yapmaliyim yardim edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim masaüstü pcyi açınca ekranda sinyal yok diyor. yaklaşık 1.5 senedir yandaki kapağı açık yani hava alıyor ve tozlu. bilgisayarcıya götürdüm bugün, format at dedim ama doğrumu dedim ? sizde bir şey söyleseniz ? ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynı çoğumuz aynı sorunu yaşıyoruz ben bilgisayarı açıyorum internette veya oyundayken sinyal yok diyo sürücüleri güncelledim 1 yada 2 hafta sürmeden tekrar sinyal yok dedi biliyorsanız yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede olmuştu arkadaşlar ramleri söküp temizleyip geri taktım çalıştı bendede aynı senin gibi ses geliyor ancak ekranda sinyal yok diyordu ramleri temizlemeyi dene girişlerini felan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim monitöe taktığın ve kasya taktığın kablonun yerini deyiştir olmadımı kabloyu yeni al tak olur %100 olacak ramla ekran kartıyla alakası bile yok benim dayımın bilgisayarındada aynı sorun olmuştu gittim yeni kablu aldım taktım oldu sorun kablooo ha haberiniz olsun bilgisayarcıya götürmeyin par kazanmak için kasanda ekran kartın lafı geçer yalandan 120tl
150 tl kitler size kablo alın ve takın 15tl dir en fazla 20 tl dir umarım bilgisayarcıya götümemişsindir Gine Kendin bilin ben senin iyiliğini düşündüğüm için Söleddim BENde bilgisayar uzmanıyım bilgisayarcılar halt etmiş benim yanında sen anladın koçum naeyse
başkalarıda bilmiyorsa burdan örnek alsın !!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı durum benimde bi kac defa basıma geldi format attırdım düzeldi bi süre sonra niye aynısı oldu napmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim kasanın ısıgı yanıyo ses de cıkoyor ama monitor sınyal yok diyor

Mevlüt Aydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu çözülmüş ama ben yinede yazayım dedim.böyle durumlarda ben önce ram leri çıkarıyorum içine hava tutuyorum(malum toz hali nereye gireceği belli olmaz)daha sonra ekran kartını çıkarıp temizliyorum.Daha sonra bilgisayar açılıyor.
NOT:ekran kartının kondansatör leri şişmiş veya patlamışken de çalışmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim şimdi bilgisiyar kasalarında ekran kartı diye birşey var o olmasa sinyal tyok der bendede oluyodu kasanın içini açtım ekran kartı yerinden çıkmıştı geri yerine taktım düzeldi sende bir ikikere çıkarıp tak olmadı yeni bilgisiyar all :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bizim bilgisayar markasıyla güç kablosunun aynı marka olduğunu düşünmüyorum bazı bilgisayarlara baktığımda güç kablosu cup diye oturuyor ama bizim bilgisayarda o kablo tam yerine oturmuyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
işlemci sonucu usrpo kontroolerin koperaktif sonucu olmustur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herkes bişiler sallamış belli. Hacker U'a. bunun temel problemi konfiçüsün çürümesi yada bilgisayarın sarsıntı ve ya havasız kalması. bilgisaayar havasıs kaldıgında vürisler çogalıp konfiçüsün çürümesini saglar onun için konfiçüsü yenilemek lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bazı oyunları yükledigimde örnk call of duty advenced warfare watch doogs gibi oyunlarda oyunu açtığımda monitür kararıyo sinyal yok diyo yardımcı olsanız minettar kalırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayara çalıştırıyorum biraz çalışıyo oyun falan sonra birden sinyal yok dio ekran kartını çıkkartım çalışıyo ama hiç bi oyunu oynamıyo

Son mesajlar