Monitör seçimi ve tavsiye...

Bu konuyu okuyanlar

Vendetta1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar monitör konusunda kararsız kaldm.

http://www.vatanbilgisayar.com/phil...an-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63946
Bu Philips monitör ile ilgili fikri olan varmı veya kullanan ? 260-270 lira gibi bir bütçem var.DVI çıkıslı 21.5" bir monitör almam lazım, ancak ucuz alayım derken ölü piksel ghosting olaylarıda yaşamak istemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.Varsa lütfen söylediğim fiyatlarda monitörler tavsiye edin.

Teşekkürler şimdiden.

ihsancnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptop aldığım için elimde kullanmadığım ve satmak için ilan verdiğim 22" monitörüm var. Samsung 226BW modeli. Eğer düşünürsen İst. içi elden verebilirim.

Vendetta1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=295775]ihsancnr[/MENTION] Hocam sağolasın fakat bu model biraz eski ve maalesef 7870 ekran kartının hakkını verecek bir monitör değil.DVI çözünürlüğü 1920*1080 olmuyor diye biliyorum. Onun dışında bir kaç sene öncesinin canavarı tabi ama şu zamanda üst seviye ekran kartlarıyla kullanılacak bir monitör değil maalesef.Yinede teşekkür ederim.

Monitör tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim, yardıma ihtiyacım var bu konuda.

ihsancnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@ihsancnr Hocam sağolasın fakat bu model biraz eski ve maalesef 7870 ekran kartının hakkını verecek bir monitör değil.DVI çözünürlüğü 1920*1080 olmuyor diye biliyorum. Onun dışında bir kaç sene öncesinin canavarı tabi ama şu zamanda üst seviye ekran kartlarıyla kullanılacak bir monitör değil maalesef.Yinede teşekkür ederim.

Monitör tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim, yardıma ihtiyacım var bu konuda.
Evet ekran çözünürlüğü en fazla 1680x1050 oluyor ve 2 ms tepkime süresi var.

Bunun dışında işyerinde kullanmakta olduğumuz monitörü önerebilirim sana Samsung BX 2231 modeli 21,5" Led Monitör HDMI ve DVI çıkışları var. Ayrıca bu monitöründe 2 ms tepkime süresi var.