Monitor "mode not supported" hatasi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

benianla

Doçent
Teamvier ile bir bğlanabilirmisin? 2 dakika bir kontrol edermisin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben left 4 dead 2 oynuyorum ve video mode not supported verdi ne yapabilirim lutfenn acill yardım

Metinksk

Üyecik
Merhaba. Windows 8.1 64 bit var masaustu pcde. Pc actigimda pc calisiyor ama monitorde "Message. Mode not supported. H:75.0Khz. V:60.0Hz " yaziyor siyah ekran icinde. Cok acil yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler...
Arkadaşlar hala bu sorunu alan varsa yapılacak tek şey evinizde yüksek çözünürlüklü bir monütütör ve ya LCD televizyon varsa ekrana bağlı olan kabloyu diğer ekrana takın kesin olur. Eğer yoksa LCD televizyonun arkasında ki giriş yerine kabloyu takın LCD yi açın menü ye basın dış girişler deyin aşağıda PC olacaktır ona ok diyin ve işlem tamamdır ordan masaüstüne sağ tık yapın Kişiselleştir diyip ekran ayarları diyin ve ya sizde ne yazıyorsa ona basın ve 1440×900 yapın bu en iyi çözünürlüktür daha fazla yaparsanız yine aynı problem olucaktır. Eğer hala gitmemişse bilmiyorum ama öyle bir şey olmaz.
Not:Bilgisayarın çözünürlüğü ile oynamayın :D
Yardım edebildiysem ne mutlu bana şimdiden bol şans

@hmettht

Üyecik
Yukarıda yazanların tümünü denedim ancak sorun çözülmedi son olarak bir arkadaşın tavsiyesini uyguladım sorun çözüldü.
Bilgisayarın elektrik kablosunu çıkarıyoruz. Power tuşuna 5-10 sn basılı tutuyoruz yada power tuşuna 5-6 kez basıyoruz sonra bilgisayarı çalıştırıyoruz ve ekran çözünürlüğünü monitörümüze göre ayarlıyoruz.

Akif_erbilen

Üyecik
Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum hz ayarlarını 60 dan 120 ye yükselttim ve ekranda "Mode not supported" yazıyordu bilgisayarı f8 e basarak güvenli modda açılmıyor ve biosa giriyor çözüm varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

stat counter