Monitör Konusunda Yardım

Bu konuyu okuyanlar

`Deli

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Monitörümün iç ekranı kırıldı yaptırmayı düşünmüyorum. 2.El monitör almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

Reaksiyon puanı
119
Tamirciye sor ne kadar istiyor, pahalı diye biliyorum iç ekran tamiri, 2.el temiz bulursan faturalı kutulu almanı tavsiye ederim.

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
dostum tamiri pahalı olabilir ama iyi bir tamirciye götür bazıları daha kötü yapıyo 2. el alırken dikkatli olmanıda tavsiye ederim kusurlu ürün olmasın

`Deli

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Tamirciye sor ne kadar istiyor, pahalı diye biliyorum iç ekran tamiri, 2.el temiz bulursan faturalı kutulu almanı tavsiye ederim.
Monitörüm iyidi pahalı tutacaktır diye düşünüyorum bende 2. El alırken dikkat edeceğim tabi para veriyoruz sonuçta?

---- Mesajlar birleştirildi ----

dostum tamiri pahalı olabilir ama iyi bir tamirciye götür bazıları daha kötü yapıyo 2. el alırken dikkatli olmanıda tavsiye ederim kusurlu ürün olmasın
Bakalım iyi bir tamirciye götürüp soracağım

Son düzenleme:

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
bu arada bazıları halledip bozmaya çalışıyorlar ben bilgisiyarım hard diski yandığı için götürdüm geçmişe baktım adam herşeye girmiş :D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
iç ekran değişimi yeni monitör kadar fiyat çeker, yenisini alabilirsin veya ikinci el bir ekranı sağlam parça niyetine bulursan alıp taktırabilirsin. En iyisi aslında yeni almak çünkü ikinci el parça bulmak zor sonra buldun diyelim anlamıyorsan takmak da zor olabilir.