Monitör kararsız kaldım

Bu konuyu okuyanlar

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Zorunlu mu ? Boyut küçük geldi pişman olabilme ihtimalin kuvvetli.Biraz daha para biriktirip 23 inç IPS LED alsan daha iyi.

Ama bunlar içinde tabi LG ekran görüntüsü olarak HP den daha iyidir.Zaten tip olarakda kendisi söylüyor. Yine de 23 inç den aşağısı gereksiz diyorum iyi düşün.

erkags

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
23 inç LG'yi alacağım. Arada fiyat farkı fazla yok. Önerin için teşekkürler :)

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
hangisi o bana söyle ben de alayım :)
gerçi ben asus mx239h ucuzlamasını bekliyorum 1 senedir :) 550ye falan düşse alıcam da 600 den bir lira aşağı inmiyor.

erkags

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IPS Panel mi bu değil mi ? Bilgiler yanlış yazılmışda dikkatli ol..Güzel tercih ben de bu iki monitör arasında kalmıştım Ama benim baktığım IPS falandı kodlar benziyor ama yine de tuhaf

Lg'nin sitesinde İPS yazıyor.

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Kodları falan birebir teyit etmeden alma.Asus pahalı diyorsan bence LG alınır. Ekran LG den sorulur sonuçta.

erkags

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kodları falan birebir teyit etmeden alma.Asus pahalı diyorsan bence LG alınır. Ekran LG den sorulur sonuçta.

2 Gündür derinlemesine inceledim. Diğerleri birazcık tuzlu Lg uygun geldi. Sitedeki monitör resmi sayfası: http://www.lg.com/tr/monitor/lg-23EA53V

- - - Mesaj Güncellendi - - -

2 Gündür derinlemesine inceledim. Diğerleri birazcık tuzlu Lg uygun geldi. Sitedeki monitör resmi sayfası: http://www.lg.com/tr/monitor/lg-23EA53V, zaten sipariş verdikten sonra 7 gün içerisinde iade hakkına sahibim. O yüzden birazcık rahatım ürünü inceleme fırsatı yakalarım.

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
LG bir adım daha önde bence. LG alırdım. Samsung Philips aynı özelliklerle olsaydı araştırılabilirdi ama HP ile olunca nedense düşünmeden LG diyebilirim.

erkags

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IPS Panel mi bu değil mi ? Bilgiler yanlış yazılmışda dikkatli ol..Güzel tercih ben de bu iki monitör arasında kalmıştım Ama benim baktığım IPS falandı kodlar benziyor ama yine de tuhaf

monitörü aldım. Gayet şık ve harika bir görüntüsü var.

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
iyi birşekilde çalışıyor mu ? bende LG nin 27 inç olanını alayım bari. ASUS 23 inçe 600 lira vereceğime 800 e alınır heralde 27 inç LG IPS

Gangters46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg al lg kullanicisi olarak tavsiye ederim hadi iyi forumlar