Moderatörler ilgilenmiyormu?

Bu konuyu okuyanlar

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
REDFOKS'a mesaj yolladım saatler geçti hala ilgilenme olmadı kime danışmamız gerekiyor?

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
İlgilenmiyor demiyelim. 7/24 forumda olma ihtimali yok onlarda insan sonuçta.Görünce ilgilenirler merak etme.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Özel mesaj atıp cevap alamıyorsanız mesajı da şikayet edin. Her dakika forumda olamıyoruz maalesef.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Özel istek ile üye banlanması gibi bir durum söz konusu değil ayrıca konuda gerekli moderasyonda yapıldı.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Özel istek ile üye banlanması gibi bir durum söz konusu değil ayrıca konuda gerekli moderasyonda yapıldı.
yazıyı bildirdim
banı göze alıp kişiye ağır söz edecektim.
forum kuralları yüzünden ve devamlı bu üyeliğimde takıldığım için yapmadım.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
yazıyı bildirdim
banı göze alıp kişiye ağır söz edecektim.
forum kuralları yüzünden ve devamlı bu üyeliğimde takıldığım için yapmadım.

Boşver etme, bende bi ara takmıştım baya birilerine.Sövmeden sinirlendir o edip banı yiyo zaten. :D

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Moderatörler ilgilenmiyor konuya ilk attığım mesaj da savunmuştum ama, artık fikrim değişti ilgilenmiyorlar. Hepsi değil ama genelde ilgilenilmiyor.

Yeni konu açmak istemedim buradan yazayım şikayetimi, adam geliyo hatta adam bile denemez o x geliyo ortamı geriyo bizden yanlış kelimeler çıkarttırıyor şikayet ediyoruz ediyoruz aynen devam. Biz de mi sövelim napalım ? bu adamlar artık belli başlı şampiyonluğa oynadıkları sene türediler belirtiyoruz adamları hala devam. Belli başlı 2 3 kişi var işleri güçleri ortamı germek, kaç FENERBAHÇEli arkadaşım ban yedi bunun gibilerden ama adamlar tam gaz devam ediyor. Yanlışsam banlayın, böyle yerde kalmak istemem artık. Yeterse yeter.

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Moderatörler ilgilenmiyor konuya ilk attığım mesaj da savunmuştum ama, artık fikrim değişti ilgilenmiyorlar. Hepsi değil ama genelde ilgilenilmiyor.

Yeni konu açmak istemedim buradan yazayım şikayetimi, adam geliyo hatta adam bile denemez o x geliyo ortamı geriyo bizden yanlış kelimeler çıkarttırıyor şikayet ediyoruz ediyoruz aynen devam. Biz de mi sövelim napalım ? bu adamlar artık belli başlı şampiyonluğa oynadıkları sene türediler belirtiyoruz adamları hala devam. Belli başlı 2 3 kişi var işleri güçleri ortamı germek, kaç FENERBAHÇEli arkadaşım ban yedi bunun gibilerden ama adamlar tam gaz devam ediyor. Yanlışsam banlayın, böyle yerde kalmak istemem artık. Yeterse yeter.

Hocam genelde arkadaşlar yoğunluktan geç müdahale edebiliyorlar.

Sen sakin ol.

Sırf bu mesajın üzerine kendi kategorimden hariç başkasını banlama/Uyarı verme görevim olmadığı halde uyarı verdim.:)

Mesajları silme yetkim yok ancak spor mod'ları halledecektir.

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79

Sen sakin ol.

Sırf bu mesajın üzerine kendi kategorimden hariç başkasını banlama/Uyarı verme görevim olmadığı halde uyarı verdim.:)

yogunluk var ıse daha fazla mod alınmalı....

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37

Sen sakin ol.

Eyvallah sana laf gelmedi buradan, ama hani yeni bir şey olsa neyse ama adamlar 2 yıldır bu işi yapıyolar. Biri oturup yazdıkları mesajlara baksa %70 %80 tahrik edici ve bizim takımın konularında. Kötü ya da yanlış bir şey diyorsam üyeliğimi dondurayım.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Moderatörler de her dakika online olucak diye bir kural yok. Mesaj atarsınız, moderatör girip gördüğü zaman zaten size geri dönüş yapar.

Haklısın ama bu ortamı gerenler tek bir takımda yok. Diğer takımların konularına girip tartışma çıkartanlarda var. En iyisi sakin olmak ve öyle kendini bilmezlere hiç bulaşmamak.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
[MENTION=126564]re13el[/MENTION] doğru tek takım değil ama bak diyorum ki bu adamlar yeni değil 2 yıldır bu işi yapıyorlar.Sen bu adamlara bu zamana kadar bir şey demezsen bu adamlar gelir bunları yapar. Yılanın başını küçükken ezmeli.

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
yogunluk var ıse daha fazla mod alınmalı....
Mod. adaylarıyla birlikte 31 Moderatör var.

Alımlarda gerektiği zaman yapılıyor.
Eyvallah sana laf gelmedi buradan, ama hani yeni bir şey olsa neyse ama adamlar 2 yıldır bu işi yapıyolar. Biri oturup yazdıkları mesajlara baksa %70 %80 tahrik edici ve bizim takımın konularında. Kötü ya da yanlış bir şey diyorsam üyeliğimi dondurayım.

Anladım seni,farkındayım zaten özellikle bir kaç üye sürekli tahrik edici mesajlar yazıyor..

Sen yap şikayetini;Sdn havayolları her daim hizmetinizde. :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
[MENTION=89324]adrasa[/MENTION] spor bölümünde yazmamaya çalışıyorum. Mümkünse hiç okumuyorum bile. :) 1 kere kızıp bir şey yazdım boş yere ceza aldım. :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Adam birşey dememiş ki marsilyaya helal olsun 2 0 dan maç çevirdi demiş ne var bunda? Son saniye golüne üzüldük evet ama 2 0 dan maç çevirdikleri bir gerçek tebriği de hak ediyorlar bence. O konuda sivri çıkış yapan sendin.

Aristotales

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Moderatörler de insan.
Forumda sabah saat 3'te bile 2500 kullanıcı oluyor.
Sıra gelmemesi çok normal.Her gün yüzlerce şikayet yağıyor olabilir.
Sıranızı beklemenizi önerirdim.
İlgilenmediler diye konu açmanız bence yanlış.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Adam birşey dememiş ki marsilyaya helal olsun 2 0 dan maç çevirdi demiş ne var bunda? Son saniye golüne üzüldük evet ama 2 0 dan maç çevirdikleri bir gerçek tebriği de hak ediyorlar bence. O konuda sivri çıkış yapan sendin.

Abi ben bununla ilgili demiyorum ki, bak mod bile yazdı ben diyorum ki bu adamlar 2 yıldır böyle. Bu konuya denk geldi sinirim, 2 0 dan puan veriyoruz geliyoruz adam konuya böyle yazıyor gülmeli miydim ?

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8

bu kadarı fazla sanırım.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Abi ben bununla ilgili demiyorum ki, bak mod bile yazdı ben diyorum ki bu adamlar 2 yıldır böyle. Bu konuya denk geldi sinirim, 2 0 dan puan veriyoruz geliyoruz adam konuya böyle yazıyor gülmeli miydim ?

Gülme de kızma da. Diğer mesajlarını bilmiyorum haklı olabilirsin ama tepki vereceğin yer o mesajlar olsun, haklıyken haksız olma.

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
Mod. adaylarıyla birlikte 31 Moderatör var.

Alımlarda gerektiği zaman yapılıyor.
185,840 üye var.ve mod basına yaklasık 6000 ınsan dusuyor....dogal olarak hepsı onlıne olmayacagına gore su an onlıne sayısı 5604 gorunen kayıtlı uye ve bır mod tam 180 kısıyle ılgılenecek demektır...kabaca hesap yanı bunlar...demek ıstedıgım anlasılmıstır umarım...

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Konuyu temizledim ama işin aslı kalkıp onun kışkırtmasında cevap veren arkadaşa da bu durumda en azından uyarı verilmesi gerektiğini düşünenlerdenim, bu seferlik buradan uyaralım. Lütfen bu tip kışkırtmalara kanmayınız, her zaman gereken yapılır. Arkadaşlarında belirttiği gibi moderatörler'in 7-24 online olması gibi birşey mümkün değildir, hepimiz insanız. Birkaç saatlik gecikmeler her zaman olacaktır. :) Geçmiş olsun hepimize...

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Bir durum oldu mesaj attık sağolsun iki cümle yazıp cevap vermeye tenezzül etmedi.

Kullanıcıya mesaj yazmaya tenezzül etmeyen yöneticiyle işim olmaz.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Neyse özür dilerim ben yine de.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Bir durum oldu mesaj attık sağolsun iki cümle yazıp cevap vermeye tenezzül etmedi.

Kullanıcıya mesaj yazmaya tenezzül etmeyen yöneticiyle işim olmaz.

Bence yine yanlış düşünüyorsunuz. Yöneticilerin kutusuna üyelerimizden hergün onlarca mesaj düşüyor. Okuduğu sırada vakti yetip cevaplayamamış ve sonrada unutmuş olabilir. Bazı üyelerde aynı mesajı onlarca yöneticiye aynı anda attığı için belki de büyük ihtimal cevap almıştır diyerek göz ardı etmiş olabilir. Sorunuzu hatırlatmaktan zarar gelmeyecektir diye düşünüyorum.

Gaza gelen ağır olmuş.Bence düzeltelim onu.Uyarı alacaksam alayım ama bu düzeltilsin. Artık bi yere kadar dedim, bayadır uğraşmıyordum bu adamlarla ama dur diyen olmuyor.Bıraksak daha dururdu Abi bu adam. Neyse özür dilerim ben yine de.

Peki seni yine kırmadım, düzenledim. Umarım sen de bizi kırmaz ve bu tip konularda daha sakin kalırsın. :)

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
185,840 üye var.ve mod basına yaklasık 6000 ınsan dusuyor....dogal olarak hepsı onlıne olmayacagına gore su an onlıne sayısı 5604 gorunen kayıtlı uye ve bır mod tam 180 kısıyle ılgılenecek demektır...kabaca hesap yanı bunlar...demek ıstedıgım anlasılmıstır umarım...

Sırf bu mesajına yorum yazim dedim , Öncelikle 6000 üyenin her biri sıkıntılı olmuyor mesela ben tek bir kişiyi şikayet etmedim , şikayet edilmedim deyim yerindeyse ot gibi forumda geziyorum iyi veya kötü tartışılır:)

Mesaj işi doğru bi bakıma bende geçen Spybota mail atmıştım herifin teki 15konu açmıştı çeşitli sitelerden derlediği copy-paste yoluyla sitede paylaşıyordu . Öncelikle kirlilik yaptığı sebebiyle kızmıştım , aktif bir film -sinema bölümünü takip ettiğim için ne gerek var yorma kendinide bizide tek bir konu altında açsana demiştim.

Ama nafile spybottan cevap yok ,hani yaptığında sorun yok kaynak belirtiyor diyebilirdi veya gereğini yapabilirdi vs gibi.

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
@re13el doğru tek takım değil ama bak diyorum ki bu adamlar yeni değil 2 yıldır bu işi yapıyorlar.Sen bu adamlara bu zamana kadar bir şey demezsen bu adamlar gelir bunları yapar. Yılanın başını küçükken ezmeli.

3 mesajda bir banlayın beni madem demekten sıkılmadın mı. Burada insanlar dini, milli, siyasi konularda sürekli fikir beyan edip tartışıyorlar, sohbet ediyorlar, fenerbahçe bu duygulardan daha mı kutsal ki ona ayrıcalık yapıyorsun. Adamlar ne hakaret etmişler ne küfür etmişler, çok inceden ti ye almışlar sadece hemen ortalığı birbirine kattın ergenler gibi. Bjk ve Gs nin mağlubiyetinden sonrada böyle şeyler oluyor, ortalığı senin kadar karıştıran görmedim daha ağır espirilere rağmen. Kızacağın birisi varsa bu durumda o da kendi takımındır. Babam FB, annem GS, kardeşimle ben BJK liyiz. Her mağlubiyetten yada galibiyetten sonra birbirimizi arar ya sakalasır yada tebrik ederiz. Ne demek yılanın başını küçükken ezeceksin falan, edebiyle , adabıyla hareket etmeyen biri varsa bu durumda o da sensin.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Takımını böyle içselleştirmiş insanların halini ne olacak kim bilir. İki sene önce fenerliler, cimbom kümeye diyorlardı bende gülüp geçiyordum hatta arkadaşlarla kendi aramızda bunun esprisini yapıyorduk. Keser döner sap döner gün gelir devran döner hesabı bize kümeye diyen arkadaşların şikeden dolayı yaşadığı küme düşme korkusunu Allahın sopası yok diye değerlendirdim.

Diyeceğim o dur ki ne ekerseniz onu biçersiniz...