Moderatörler (Deneme Süresi)

Moderatörler Deneme Süresinden Geçmeli mi?

• Evet.Gerekli.

Kullanılan: 61 73.5%
  • Hayır.Gerek Yok.

Kullanılan: 22 26.5%

• Kullanılan toplam oy
    83

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Ben dile getirdim, daha uzatmayalım o zaman. Olgunsuzmuyum ben yani :D Şaka bir yana, benim yönetime veya seçilemememe karşı bir sorunum yok. Sadece sizin istediğiniz gibi isim vererek konuştum.
İsim vemeyeyim demenize gerek yok. :)

Düşüncelerinizi özgür şekilde bildirebilirsiniz. Herkes kendini bilir. Tabi saygı çerçevesinde ve birbirimizi kırmadan. :)
ve
Öncelikle Yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Ancak Yorumlarınızda isim vermeden çoğunluk olarak ele almışsınız lütfen eleştirilerinizi açıkça kime yapıyorsanız belirttin aksi takdirde bütün modları zan altında bırakıyorsunuz.

Deneme süresine gelince zaten üye olan kişiler forumda bulundukları sürede denetleniyorlarlar çoğu mod 1 2 yıllık forumda bu süre içinde denetlenmiş oylama ilen elenmiş modlardır deneme süresi zaten yapılmış oluyor.
ve
Tebrikler TazzzY Güzel Cevaplamışsın Gene Biz Modlar Olarak Her Türlü Eleştirilere Açığız.
mesajlarındaki isim vererek eleştirin denmesine karşılık böyle bir mesaj attım. Başka bir amacım yok yani :)

6.burhan

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Ne umduğunu bilmiyorum, ancak biz zaten moderatorlerimizi denme sürecinden geçiriyoruz. Ve sürekli denetim altındayız.

Açık olmak gerekirse sende bir moderatörsün. Yani bu soruma bir süper moderatör ya da admin cevap vermeliydi...

:clover:

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
arkadaşlar zaten böyle bir uygulama mevcuttur. bunun tartışmasını yapmak yersiz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...