Moderatörler (Deneme Süresi)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Moderatörler Deneme Süresinden Geçmeli mi?

• Evet.Gerekli.

Kullanılan: 61 73.5%
  • Hayır.Gerek Yok.

Kullanılan: 22 26.5%

• Kullanılan toplam oy
    83

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sansr

Doçent
moderatörler için "deneme mod" luk olacaksa adil bir eylem olarak admin olanlar içinde "deneme adminlik" olsun :p :tongue::mrgreen:

fogu78

Doçent
Saçmalık.. Ne o araç mı alıyorsun? Deneme süresiymiş..

Moderator dediğin bir insan sonuçta güvenmiyorsan/güven vermiyorsa, anlaşamıyorsan/anlamıyorsa görev vermezsin.

TazzzY

Dekan
Onursal Üye
Öncelikle Yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Ancak Yorumlarınızda isim vermeden çoğunluk olarak ele almışsınız lütfen eleştirilerinizi açıkça kime yapıyorsanız belirttin aksi takdirde bütün modları zan altında bırakıyorsunuz.

Deneme süresine gelince zaten üye olan kişiler forumda bulundukları sürede denetleniyorlarlar çoğu mod 1 2 yıllık forumda bu süre içinde denetlenmiş oylama ilen elenmiş modlardır deneme süresi zaten yapılmış oluyor.

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
Tebrikler TazzzY Güzel Cevaplamışsın Gene Biz Modlar Olarak Her Türlü Eleştirilere Açığız.

6.burhan

Profesör
Konu normal üyeler arasında bir anket. Sadece normal üyeler katılırsa daha iyi olur diye düşünüyorum:rolleyes:

SmiLey

Profesör
Onursal Üye
Biz öyle düşünmüyoruz ama. :D Ne olacak şimdi? :D

# Şaka bir yana bence de "deneme süresi" olmasına gerek yok. Zaten "seçilen" kişiler bu görevin sorumluluklarını taşıyabileceği için mod. yapılmışlardır. :)

nordpace

Üyecik
Benim merak ettiğim modlar arasında yönetimi çok ağır eleştirenler vardı. Bundan sonraki utumlarını merak ediyorum açıkçası.

musabbu

Profesör
Arkadaşlar konu dışı olacak ama biri bana forum kurallarını gönderebilir mi.

by efsane

[email protected]
Yönetici
Admin
İşini iyi yapan herkes eleştirilir ama çocukça yorum yaptığımı belirten arkadaşa söylemek sormak istediğim birşey var bu yargıya nasıl vardın?

UndyingDarkness

Profesör
Aziz3 yazdığın ve konulara yaptığın saçma müdahalerden. Modların daha doğrusu yetkili kişilerin bir ağırlığı vardır. Senin tek ağırlığın vücudunun kütlesidir olsa olsa :D Beni hemen kendine düşman ilan etmez isen sevinirim görüşümü söyledim kardeş :) Pazardan elma alınır gibi mod alındı :)

by efsane

[email protected]
Yönetici
Admin
Aziz3 yazdığın ve konulara yaptığın saçma müdahalerden. Modların daha doğrusu yetkili kişilerin bir ağırlığı vardır. Senin tek ağırlığın vücudunun kütlesidir olsa olsa :D Beni hemen kendine düşman ilan etmez isen sevinirim görüşümü söyledim kardeş :) Pazardan elma alınır gibi mod alındı :)
Aziz3 konusunda haklısın eyvallah,herkes bir göreve yeni başladığında hatalar yapar ama seçildiğimiz daha on gün olmadı ,ağırlığım olmasa da adaletim vardır merak etme:)Pazardan elma alınırken dahi seçiliyor burada siz değerli üyelerimizi yönetecek kişiler seçildi:turned:

gezegen

Profesör
her üyenin üyelik süresi mod olması için deneme süresidir kanımca (mesela ben istesem hemen olurum ) :)

kaldıki bu siteden para kazanan insannar mod seçiminde beleş üye olanlardan daha iyi seçerler inancındayım

ufukcoskun

Dekan
Aziz3 yazdığın
Aynen bu konuya katılıyorum, Aziz Yıldırım ile ilgili hangi konu olursa olsun Aziz3 yazıyor. Moderatörsün artık hatırlatalım, başka üyelerin yanlışlarını düzeltmesi gerekirken sürekli aynı hatayı yapıp kendine çeki düzen vermemen ne kadar acı :)

by efsane

[email protected]
Yönetici
Admin
Aynen bu konuya katılıyorum, Aziz Yıldırım ile ilgili hangi konu olursa olsun Aziz3 yazıyor. Moderatörsün artık hatırlatalım, başka üyelerin yanlışlarını düzeltmesi gerekirken sürekli aynı hatayı yapıp kendine çeki düzen vermemen ne kadar acı :)
şuandan itibaren 1.472 adet mesajımı aramaya başlıyorum sadece bir defa aziz3 yazdım isteyen inceleyebilir:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter