Moderatörler (Deneme Süresi)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Moderatörler Deneme Süresinden Geçmeli mi?

• Evet.Gerekli.

Kullanılan: 61 73.5%
  • Hayır.Gerek Yok.

Kullanılan: 22 26.5%

• Kullanılan toplam oy
    83

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moderatörler (Deneme Süresi)​

Moderatör alınmadan önce deneme süresinden geçmesi gerektiğine inanıyorum.Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

yanlış anlama ama bence çok absürd bir konu olmuş sonuçta bu portal bize ait değil ve bizimmiş gibi yorum yapmak bizlere yakışmaz :) biliyorum iyi niyetlisin ama zira moderatörler genlde göze batan işler yapmaz yani düşünsene göremediğin ve tam olarak ne iş yaptığını bilmeyen bir görevli arkadaşımızı denemek bize düşmez :)

yanlış anlama ama bence çok absürd bir konu olmuş sonuçta bu portal bize ait değil ve bizimmiş gibi yorum yapmak bizlere yakışmaz :) biliyorum iyi niyetlisin ama zira moderatörler genlde göze batan işler yapmaz yani düşünsene göremediğin ve tam olarak ne iş yaptığını bilmeyen bir görevli arkadaşımızı denemek bize düşmez :)
Biz üyeler olarak düşüncelerimizi söylersek onlarda bu düşünceleri dikkate alarak ona göre moderatör alımlarında kararımızın az daha olsa etkisi olacağına inanıyorum.

Zaten çoook uzun bir dönemden sonra moderatör olunabiliniyor.Bunun üstüne bir de deneme süresi koymaya gerek yok diye düşünüyorum.

Zaten çoook uzun bir dönemden sonra moderatör olunabiliniyor.Bunun üstüne bir de deneme süresi koymaya gerek yok diye düşünüyorum.
Şu anda moderatör olan kişilerin hangi özelliğine bakarak moderatör yaptılar.Sizce moderatör olmak için mesaj sayısı , günde aktif olduğu süre vs. bunlar moderatör alırken pek fazla işe yarayacağını zannetmiyorum.Bence moderatör olmak isteyen kişilere geçici olarak moderatörlük verilerek 1 ay veya ne kadar gerekiyosa o süreden sonra karar verilip o kişinin gösterdiği başarıya göre kişi moderatör olmalı.

Deneme süresi değil de biraz titiz davranılmalıydı.

bakın direk isim veriyorum by efsane gibi çocukça mesajlar atan birisini bile mod seçtiler..

Bence yönetim üyeleri izleyip hak edenlere vermeliydi.

benimde sana demek istediğim o :) sen ya da ben bilemeyiz zaten takip ediyorlr gözüne kestrdiklerine teklif ediliyor yani mesaj sayısı gibi etkenler söz konusu değildir :)

kaberdey

Profesör
Orada gördüğünüz koşullar ilk eleme koşullarıdır.
Yani Başvuru elemesi ilk önce mesaj sayısı vb koşullar ile yapılmaktadır.
Daha sonrasında tüm başvurular tek tek görüşülmekte, gerekli incelemeler yapılmakta ve herkesin fikri alınarak moderatör seçimleri yapılmaktadır.

Deneme süresi formal olmasa informal olarak zaten yaşanan bir süreçtir. Her moderatör yeni başladığında bir deneme süreci yaşar. Adının yanında deneme mod. vs yazması gerekmez...

mod olduktan sonra salan çok kişi gördüm. bence bi süre denemede performansı değerlendirilmeli

eray045

Rektör
Onursal Üye
deneme süresi olmasa bile birini mod yaptıktan sonra kontrolü yapılmalı..
isim vermeyeyimde mod olmadan önce şu bölümü çok iyi yaparım zenginleştirir düzene sokarım deyip mod olan sonra salan çok mod var.

deneme süresi olmasa bile birini mod yaptıktan sonra kontrolü yapılmalı..
isim vermeyeyimde mod olmadan önce şu bölümü çok iyi yaparım zenginleştirir düzene sokarım deyip mod olan sonra salan çok mod var.
İsim vemeyeyim demenize gerek yok. :)

Düşüncelerinizi özgür şekilde bildirebilirsiniz. Herkes kendini bilir. Tabi saygı çerçevesinde ve birbirimizi kırmadan. :)

evowinds

Dekan
Onursal Üye
Evet, sonuçta Moderatörlerinde üstünde bir yönetim hiyerarşisi mevcut. Tepkilerinizi ve isteklerinizi diğer yöneticilere uygun bir şekilde iletirseniz dikkate alınmaması için hiç bir neden kalmaz.

Ama bu tarz kişileri zan altında bırakan konular açmak ve imalı anlatımlarda bulunmak forumumuza yakışmıyor. Son moderatör alımından sonra bu tarz konuların çoğalması şahsen beni farklı şeyler düşünmek gibi bir konuma getirdi. Umarım yanılıyorumdur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter