Moderatör olmak ister misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Formda henüz yeniyim 1 yılım dolmadı daha belki bir dahaki modluk adaylığına adımı yazdırabilirim.Kimseye arkamdan sövdürtmem:)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Geri dönüşü başvurular tamamlandıktan sonra yapacağız arkadaşlar. Biraz daha sabredin.

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
1 yılını dolduranlarmı moderatörlük başvurusu yapabiliyor? Bende başvurumu yaptım ama 1 yıl kayıtlı durumdamı olmam lazım forumda?

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
1 yılını dolduranlarmı moderatörlük başvurusu yapabiliyor? Bende başvurumu yaptım ama 1 yıl kayıtlı durumdamı olmam lazım forumda?
Hocam ben onu formu iyicene tanımak için dedim şahsım adına yeni bir üyenin forma çokta katkısı olacağını sanmıyorum.Yanlış anlama

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ya foruma katılacak yeni üye deneyimliyse açıkçası söyliyim ben şuanda 1 forumda daha moderatörüm kendime ait sitelerimde defalarca oldu deneyimliyim bu konularda.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Ya foruma katılacak yeni üye deneyimliyse açıkçası söyliyim ben şuanda 1 forumda daha moderatörüm kendime ait sitelerimde defalarca oldu deneyimliyim bu konularda.
Hocam zaten ben onu kendi adıma dedim bu benim en aktif olduğum form ama bence her sitenin kuralları farklı siz ne dersiniz?

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Foruma katkıda bulunmanız için illa moderatör mü olmanız lazım?

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ne zaman açıklanacak alımlar :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Basvurular sona ermistir.

En kisa zamanda basvuru yapan arkadaslara geri dönüs yapacagiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...