Modemin Wifi si yavalaşladı

Bu konuyu okuyanlar

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Beyler 2-3 gündür modemin kablosuz bağlantısında sıkıntı var. Bilgisayara giden kablolu bağlantıda sıkıntı yok. Başka bir telefonda da denedim wifiyi sonuç aynı modemi resetledim kullanıcı adını ve şifresini girdim yine aynı kapatıp açıyorum yine aynı sıkıntı neyden kaynaklanıyor acaba?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Cevrede fazla kablosuz ag kullanan var mi? Kanal degistirmeyi deneyebilirsin.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Otomatige almayi denedin mi? Cihaz yere yakin duruyorsa yüksek bir yere koyup denemeni tavsiye ederim. Etrafta hizi etkileyecek baska cihazlar var mi?

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Otomatige almayi denedin mi? Cihaz yere yakin duruyorsa yüksek bir yere koyup denemeni tavsiye ederim. Etrafta hizi etkileyecek baska cihazlar var mi?
Abi otomatikte şu an zaten full çekiyor ama hız yok uyuz bildiğin. Etrafta hızı etkileyecek bir cihaz yok bugüne kadar sağlam olan hız niye bir anda düştü bu arada modem 5 yıllık airties air 5443 elektrikler sürekli kesilip duruyor burada acaba wifi vericisine zarar mı geldi?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Wifi vericisine zarar geldigini sanmiyorum sahsen. Telefondan girerken mi sorun yasiyorsun?

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Wifi vericisine zarar geldigini sanmiyorum sahsen. Telefondan girerken mi sorun yasiyorsun?
Evet abi başka telefonları da denedim sonuç aynı önceden çok güzel çalışan şey şimdi kaplumbağa gibi

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Modemi yere yakin tutuyorsan biraz yüksege al. Durum degismezse cihazda bir sorun olabilir.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Modemi yere yakin tutuyorsan biraz yüksege al. Durum degismezse cihazda bir sorun olabilir.
Yüksekte abi galiba modemde sıkıntı yeni bir modem alacağım o zaman hangi modeli tavsiye edebilirsiniz 100 liraya kadar?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Modem konusunda fazla uzman sayilmam, bilen birine sormak lazim.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
internet sağlayıcınla iletişime geçtin mi gelen bağlantıda süreli bir sıkıntıda olabilir.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
DNS kullaniyorsan olabilir. Telefondan IP ve dns'yi otomatiğe al.