Modem WiFi şifre değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kullunıcı adı: admin
şifre:ttnet gençler buyrun ıd şifre bunları girin değişin hemen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Belcikada numericable modemin arayuzune girmek istiyorum. sifremi degistiricem ama kullanici adi ve sifreyi giremiyorum. admin admin denedim olmadi, admin yadim bos biraktim yine olmadi bana yardimci olabilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
pikatel airmax 104 modemim var wifi şifresini nasıl değitiricem anlatırmısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben 192.168.1.1 giriyorum ama sitemi kapalı bende açılmıyo :crying: ne yapmalıyım söylermisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
192.168.1.1 giremıyorum bu adres kullanılamıyor dıyor ne yapmaylıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
internete çok fazla telefon bağlanmış vifi şifresini değiştir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler telefonum wifiye bağlanıyor ama internete girmiyor mağazaya falan giriyor ama ne faceye nede internete giriyor!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm bende airties rt-125 model kablosuz modem var. fakat arayüzüne giremiyor şifre değiştirme işlemi yapamıyorum. normal de kullanıcı adı ve şifre çıkması gerekir. fakat burda sadece şifre bölümü çıkıyor. normalde şifre yazmadan tamam veya 1234 gibi şifreler ile girebileceğim söylendi. fakat bir türlü ara yüze girememekteyim. yardımcı olursanız cok sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm ki superonline bn sifreyi giriom ama yanlıs dio ya girdiğim yanlıs sifreyi unuttum yada orası öle dio ne yapcam simdi reset nasıl atılıor bi cvplarsanız sevinirim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm int superonline sifreyi deistirdim sonra tekrar giris yaptım yanlıs dio nasıl yapcam yardım ederseniz sevnrm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
verdiniz adresi yazıyorum kullanıcı adı ve şifre geliyor ılk ne yapmam gerek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry:kablosuz yazan yere giriyorum ama eski ve yeni şifre nereye yazılacak yok öyle bi yer

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şifre değiştirmek için kablosuza gırdım isim yazdım sonra şifreyı yazıyorum bırturlu kabul etmıyor ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya siz nasıl müşteri hizmetisiniz 50 kere arıyorm sizi kardeşim mahalle şiremden interneti kullanıyor 2 yıldır diyorum ama derdime derman bulamıyorsunuz şifremi degiştirmiyorsunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tm da bn oraya giriyom orda kimliği doğrula diyo kulancı adına sizin dediklerinizi yazıyoruz giriş yapa basıyorum yapmuyor neden ????