Modem WiFi şifre değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acil yardım edebilirmisiniz şifremi değiştircem ama şifreyi kabul etmiyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz ?

efe.e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Modeminizin markasını belirtmesseniz kimse yardımcı olamaz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunun için denetim masısından ağ bağlantılarına girin ç... sonra ayarları sıfırlayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bayanlar bnm modem TTNet ADSL / ZyXEL Prestige 600 series. Ama kablolu. Şifre veya kullanıcı adı bilmiyorum. Kullanıcı adı ve şifre nasıl öğrenirim ve nasıl değiştirebilirim. Acil cevapp. :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kullanıcı adını giriyorum dediğiniz gibi adminin adını girip ttnet yazıyorum ama yine hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız cok mutlu olurum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
kullanıcı adını giriyorum dediğiniz gibi adminin adını girip ttnet yazıyorum ama yine hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız cok mutlu olurum.

Modeme Reset at sonra kullanıcı adı admin şifre Ttnet gir kabul eder.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Modem TP-LINK kullanıcı adına admin şifreye ttney yazınca yanlış şifre diyor eğer modemi sıfırlarsak internetim gider mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(müdür, nasıl kablosuz ağın şifresini buluruz programsız
yaaaaaaaaaaa valla söylersen çok memnun olcam :( :closedeyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yeni laptop aldım netim yok karşı komşu vermedi şifreyi uyuz :( tp link kullanıyo bişeyler yapılabilir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var karşı komşudan şifreyi istedim vermedi tp link kullanıyo arayüzünede giremiyorum modemin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
modem sıfrelerının ıkısınede deniyorum yanı admın ttnet veya admın password ısrarrla yanlış dıyor neden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şifreyi değiştirmek için modeminin kurulumunu yaptığın sayfaya girerek tekrar yeni şifre koycaksın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim modemim ttnet TP_LİNK bende kablosuz diye bişi yazmıyo şifremi değiştiremedim yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bigisayar her adrese giriyor fakat buna girmiyoe neden anlamadım acil cevap 192.168.1.1 girmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim internet şifremi biri oğrendi bilgisayardan baglanıyo şimdi ben medemin şifresini degiştirsem onun internet gidecek demi lütfen soyleyin acele lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa admin ttnet yazdım olmadı admin password yazdım oda olmadi mq yardım ed,n

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler ben yaptım ama benden kulanıcı adı ve parola istiyor yardım edermisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
internetime başkaları giriyor bunu degiştirmek istiyoruz ilginiz için teşekkür ederiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad:internet adını ve şifreyi yazıyorum kabul etmiyor admin ttnet deyazdığımda kabul etmiyor ltfn yardın :(