Modem ve pc arasındaki sorun

Bu konuyu okuyanlar

Emin80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oncelikle merhaba benim sorunum modem ve pc arasinda ben bilgisuyarami acip modeme bagladigimda hiz 300kb kusurlerde oluyor yani normal ,(akk aştığimdan ) aradan 5dk geciyor yenisten hiz testi yapayim diyorum hiz 100kb bile gelmiyor. Modemi resetledim pcyi sistem geri yukleme yaptim ip değiştirdim dns değiştirdim. Konuya gelelim sonra pcnin wifi kapattigimda telefondan test yaptim hiz yukseliyor pc bagladigimda dusus yasaniyor ilk tarama ve 2. Tarama yaptigimda sadece pc bagliydi ve indirilen bisey yoktu.not:kullanilmayan 1 siteye ddos atmistim 3 cmd ile denemek amaçlı ama pcyi ddostan onceki gunlere getirdim Gene ayni, (vpn indirdim sorunum düzeldi ama gene bir sure sonra ondada hızın yavaslaması ve google girmeme sorunu cıktı.) (cozum format demesseniz guzel olur)Bir fikir bulursanız cevaplayın beyler cok onemli

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Modem ayarlarından fabrika ayarlarına dön. Ayarlarını yeniden yap.

Emin80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modem ayarlarından fabrika ayarlarına dön. Ayarlarını yeniden yap.
Modemi fabrikaya ayarlarına getirdim ve ayarları yenisten yaptım onceden sonuc gene aynı, ben soyle dusunuyorum acaba biri benim ipmi alıp ddos atıyor olabilirmi mesela okul oldugu saatler arası internette sıkıntı yok aksam okullar bitince internet yavaslıyor bugunde bakacagım inş yine int hızı yavaslamaz liselinin biri ddos atıyor olmasın ?

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
İnternet servis sağlayıcısı müşteri hizmetlerini aradın mı yavaşlama var diye

Emin80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet servis sağlayıcısı müşteri hizmetlerini aradın mı yavaşlama var diye
Aramaz olurmuyum aradım ama karsıma bir kadın cıktı ve internet hızınızın akk yüzünden dustugunu ve hızınızın akk hızında oldugunu oldugunu soyledi ama ben o anda pcden olçuyorken hızım 300kb(akk hızı 300kb'tır) olması gerekirken 100kb bile değildi

Son düzenleme: