Modem Tavsiyesi - Hangi Modem?

Bu konuyu okuyanlar

Riddik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Internette baktığımda hep Tplink Td 8961N modeli ile ilgili bilgi var ama Tplink Td 8960N ile ilgili hiç bilgi bulamadım. İki modemin de yorumları iyi ama 8961N hakkında daha çok yorum var gerek iyi gerekse kötü olarak. Kısa bir süre içinde de modem almam lazım. 8960N de vdsl desteği var diye uzun vadeli olarak ona yöneldim ama dediğim gibi pek bilgi yok. Hangisini önerirsiniz? Varsa 100₺ ye kadar başka modem önerilerine de açığım.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
asus dsl-n14u kullanıyorum 149 liraya almıştım 1 sene olmuştur memnunum arayüzü türkçe ve kullanışlı yazılım desteği vs de alıyor. en sevdiğim özellik misafir için rahatlıkla 2. bir hat açabiliyorsunuz benim gibi mac listesi ile koruma sağlıyorsanız her gelen misafirin mac adresini girmek zorunda değilsiniz ve şifreniz de size kalıyor bu özellik çoğu modemde var ama bu arayüzde kullanımı çok rahat geldi bana kopma sorunu vs de pek yaşamıyorum

Riddik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asus dsl-n14u kullanıyorum 149 liraya almıştım 1 sene olmuştur memnunum arayüzü türkçe ve kullanışlı yazılım desteği vs de alıyor. en sevdiğim özellik misafir için rahatlıkla 2. bir hat açabiliyorsunuz benim gibi mac listesi ile koruma sağlıyorsanız her gelen misafirin mac adresini girmek zorunda değilsiniz ve şifreniz de size kalıyor bu özellik çoğu modemde var ama bu arayüzde kullanımı çok rahat geldi bana kopma sorunu vs de pek yaşamıyorum
Bütçem 100₺ ye kadar maalesef. Modemin yanına birde access point almam gerekebilir o yüzden modeme çok para ayıramıyorum.