Modem Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Ben Airties 5341 bir modemim var power ışığı yanıp sönüyordu sonra aradan 1-2 gün geçti düzeldi ben modemi kapatınca yine aynı sorun başladı şimdi ise power ışığığı biraz yanıp sönüyor sonra hiç bir ışık yanmıyor

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Başka bir adaptörle veya başka bir prize takarak deneyin. Öncelikle sorunun bunlardan kaynaklanmadığından emin olun.

Modelini hatırlamıyorum ama, daha önce airties marka bir modemde benzer bir sorun olmuştu. Arkasındaki aç/kapa anahtarı bozulmuştu lehimle sürekli açık konuma getirmiştim.

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Başka bir adaptörle veya başka bir prize takarak deneyin. Öncelikle sorunun bunlardan kaynaklanmadığından emin olun.

Modelini hatırlamıyorum ama, daha önce airties marka bir modemde benzer bir sorun olmuştu. Arkasındaki aç/kapa anahtarı bozulmuştu lehimle sürekli açık konuma getirmiştim.
Adaptörde sorun yok dediklerini denedim adaptör sağlam

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
adaptör sorunu değil ise %100 soğuk lehimdir.

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Modemin güç girişindeki bağlantılarda sorun olabilir. Kesinti yaptığı zaman modeme giren ucu hafiften oynat bakalım ne olacak gidip gelme olacak mı?

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Adaptörde sorun yok dediklerini denedim adaptör sağlam

Yine de bulabilirseniz başka bir adaptörle deneyin derim. Yine olmaz ise yapacak birşey yok elektronikten anlayan birinin açıp incelemesi, ölçüp biçmesi lazım.