Modem resetledim wifi erisimi saglayamiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Sedasiz80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yanlış anladığınız aşikar. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yönlendirdim ben sizi. Üzerine basa basa eğer modemi sağlayıcı tedarik ettiyse fabrika ayarlarında yapılandırma yaptıklarını söylemiştim. Siz buna yönelik bir yorumda bulunmadığınız için ben harici olarak sizin alıp manuel yapılandırma yaptığınızı düşünerek yönlendirdim. Ve isterseniz bir araştırın dediklerimi :)
Oy oy yazilarim yeni uye olmamin azametine ugramis. Eksik gitmis. Sizlere demedim bu cumleyi ?

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Yanlış anladığınız aşikar. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yönlendirdim ben sizi. Üzerine basa basa eğer modemi sağlayıcı tedarik ettiyse fabrika ayarlarında yapılandırma yaptıklarını söylemiştim. Siz buna yönelik bir yorumda bulunmadığınız için ben harici olarak sizin alıp manuel yapılandırma yaptığınızı düşünerek yönlendirdim. Ve isterseniz bir araştırın dediklerimi :)

Gayet güzel anladın, gayet de güzel anlattın. Arkadaşımız tam anlatamamış maalesef :( Ben aynı durumu yaşadığım için anlatamadığı tarafı da anladım :) oysa dediklerin doğru :)

Sedasiz80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Say

Gayet güzel anladın, gayet de güzel anlattın. Arkadaşımız tam anlatamamış maalesef :( Ben aynı durumu yaşadığım için anlatamadığı tarafı da anladım :) oysa dediklerin doğru :)
Yazi eksik gitti. Tekrarini duzgunce yazmistim. Yanlis anlastirdi beni yazi tuh yaw

---- Mesajlar birleştirildi ----

Önemli değil :)

Arada sırada rahatsızlık ver kendilerine, başka türlü uğraşma tenezzülüne girmiyorlar :D
Yol ettim. bu arada vodafone net kullaniyorum. Batsalar diyorum bi yandan. O kadar biktirdilar. Dk kalmadi araya araya

Son düzenleme:

Sedasiz80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Yol ettim bu arada vodafon

Sizlere bisey sormak istiyorum. Modem isiginda dsl yanmasi gerekmez mi,ariza takibi acilsa bile dsl surekli yanip sonuyo ve gidiyo. Sabitlemiyo
Bu sağlayıcı kaynaklı bir problem. Yada alt yapı. Arayüzlük bir işlem değil.

Reaksiyon puanı
76
Hatlar sorunsuz olup DSL'nin tam olarak telefon kablosuna sinyalin düzenli gelişi olarak çok düzenli (sürekli) oturduğunda, o turuncu DSL lambası da (Türk Telekom'un Zyxel VDSL modemi için örneğin) sürekli sabit kalır, yanıp yanıp sönmez, ama hatlarda bir cızırtı veya onun benzeri bazı parazitler anlık olarak varsa eğer DSL ışığı da sürekli oynar, sabit kalamaz, bu hali çok normaldir yani.

Son mesajlar