Modem Problemi

Bu konuyu okuyanlar

oguzhanhosca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba,

İnternetim bağlı olmasına rağmen bir anda internetim kesiliyor ve internete bağlanmak için ağa bağlanmak gerek yazıyor, daha sonra modem sitesine girip bakınca Ekte olan resimlerdeki hatayı alıyorum, tüm ayarlar olması gerektiği gibi, modemi resetleyip yapmayıda denedim yine aynı sorunu yaşadım, böyle bir problem yaşayan varsa yardım edebilir mi ilk defa yaşıyorum böyle bir şeyi, internette ne varsa denedim düzelmedi...

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    28.7 KB · Görüntüleme: 412
  • 2.JPG
    2.JPG
    29.5 KB · Görüntüleme: 356

oguzhanhosca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Musteri hizmetlerin aradin mi
Aramadım çünkü onların çözebileceğini sanmıyorum, internet var lakin belli aralıklarla kesiliyor sonra tekrar geliyor(bu süreçte internet simgesinde ünlem vs olmuyor hep var gözüküyo)

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Merhaba,

İnternetim bağlı olmasına rağmen bir anda internetim kesiliyor ve internete bağlanmak için ağa bağlanmak gerek yazıyor, daha sonra modem sitesine girip bakınca Ekte olan resimlerdeki hatayı alıyorum, tüm ayarlar olması gerektiği gibi, modemi resetleyip yapmayıda denedim yine aynı sorunu yaşadım, böyle bir problem yaşayan varsa yardım edebilir mi ilk defa yaşıyorum böyle bir şeyi, internette ne varsa denedim düzelmedi...
Merhaba,
Dostum Win+r ping yazıp IP adresini yaz sonuna -t koy ekran resmini at ve modem'in resmini de atabilir misin?

oguzhanhosca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba,
Dostum Win+r ping yazıp IP adresini yaz sonuna -t koy ekran resmini at ve modem'in resmini de atabilir misin?
İlginçtir ki firefox u sildim chrome yükledim birde virüs taraması yaptım sorun düzeldi, sanırsam anlık interneti kesen birşey olmuş olabilir.