Öneri Modem Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

furkann_ersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar 5ghz bir modem almak istiyorum fiyat/performans marka önerir misiniz?

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bütçe nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

furkann_ersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bütçe nedir?

600 700 bandı.

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25

Ekli dosyalar

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    7.5 KB · Görüntüleme: 125

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25
VMG33-B10B modem Türk telekomundu bende vardı.
Bu modeme ethernetle hız testi yapabilir misiniz?

Çünkü hocam Gelişmiş Router almanizi tavsiye ederim şahsen ben.

Kabloyla 96Mbps veya ona yakın verirse Router alın.

furkann_ersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bu modeme ethernetle hız testi yapabilir misiniz?

Çünkü hocam Gelişmiş Router almanizi tavsiye ederim şahsen ben.

Kabloyla 96Mbps veya ona yakın verirse Router alın.
Reis bende kasa var yarın deniye bilirim. Şöle ki aslında oda router dedi 5ghz'li ama sonra dedi ki onlardada bir fark olmuyor 5ghz modem al dedi. Senşn önerin nedir reis.

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Reis bende kasa var yarın deniye bilirim. Şöle ki aslında oda router dedi 5ghz'li ama sonra dedi ki onlardada bir fark olmuyor 5ghz modem al dedi. Senşn önerin nedir reis.
Bende TürkTelekomun TD9970V3 Modemi var 3,4 Kişiden sonra sapıtıyor.Tenda AC5 aldım 6 ay önce bugün sattım.(Gigabit portu yoktu) Simdi Huawei AX3 Dual Core a geçiş yapacağım.Sana o fiyatta Güzel Router önerebilirim.

furkann_ersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende TürkTelekomun TD9970V3 Modemi var 3,4 Kişiden sonra sapıtıyor.Tenda AC5 aldım 6 ay önce bugün sattım.(Gigabit portu yoktu) Simdi Huawei AX3 Dual Core a geçiş yapacağım.Sana o fiyatta Güzel Router önerebilirim.
Kullanıyo musun yeni mi aldın?

furkann_ersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam inşallah 1 Haftaya kadar alacağım Huawei'i.Sana da önerebilirim 600-700₺ vereceğine 329₺ Wifi6 Router

@Jarvisit Kullanıyordu Sana yardımcı olacaktır.
Reis o zaman şöle yapalım ben ethernet kablosu ilede deniyeyim bakalım o şekilde kaç vericek. Ona göre sana yazarım ama modem yerine router al diyosun yani kesin yararı olur mu çünkü modem benşm odama uzak kalıyor haliyle net çekimide azalıyor

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Reis o zaman şöle yapalım ben ethernet kablosu ilede deniyeyim bakalım o şekilde kaç vericek. Ona göre sana yazarım ama modem yerine router al diyosun yani kesin yararı olur mu çünkü modem benşm odama uzak kalıyor haliyle net çekimide azalıyor
Hocam Bende Farkli yere kuracağım routerı,Modemden Router'a Cat6 Ethernet ile bağlayacağım.Hem Wifi olarak Hemde Kablolu olarak bağlantı sağlayacağım.

Dersen ki ben sadece routerı prize takıp kullanmak istiyorum o zaman Repeater alacaksın ozaman da ping ve hız kaybı yaşarsın.

furkann_ersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam Bende Farkli yere kuracağım routerı,Modemden Router'a Cat6 Ethernet ile bağlayacağım.Hem Wifi olarak Hemde Kablolu olarak bağlantı sağlayacağım.

Dersen ki ben sadece routerı prize takıp kullanmak istiyorum o zaman Repeater alacaksın ozaman da ping ve hız kaybı yaşarsın.
Heee senin demek istediğin şu router ethernet kablosu ile modeme bağlicam doğru mu anladım? Reis kusura bakma pek bilgim olmadığı için yabancıyım bu konulara

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Heee senin demek istediğin şu router ethernet kablosu ile modeme bağlicam doğru mu anladım? Reis kusura bakma pek bilgim olmadığı için yabancıyım bu konulara
Yok hocam estağfurullah,Benim dediğim Daha iyi performans ve ping değeri verir.Modemin Lan Portuna,Router'ın Wan portuna Bağlantı sağlayacaksınız.
Ama Dediğim gibi Ben ürünü Odama Prize takıp kablo derdi ile uğraşmak istemiyorum dersen Repeater Önerebilirim.Benim Sattığım Router Çoğu zaman Repeater olarak kullanıyordum,ürünü Odama sadece prize takıyordum o kendisi Modeme bağlanıyordu hiçbir problem olmuyordu.

Bana göre fiyatını hak etmiyor hocam daha güncel cihazlar var

furkann_ersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yok hocam estağfurullah,Benim dediğim Daha iyi performans ve ping değeri verir.Modemin Lan Portuna,Router'ın Wan portuna Bağlantı sağlayacaksınız.
Ama Dediğim gibi Ben ürünü Odama Prize takıp kablo derdi ile uğraşmak istemiyorum dersen Repeater Önerebilirim.Benim Sattığım Router Çoğu zaman Repeater olarak kullanıyordum,ürünü Odama sadece prize takıyordum o kendisi Modeme bağlanıyordu hiçbir problem olmuyordu.

Bana göre fiyatını hak etmiyor hocam daha güncel cihazlar var
Pki reis bu port bağlantısını hangi kablo ile bağlicam ekstra kablo almam gerekiyor mu bunun için.

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Modem alınca nasıl yapmayı düşünüyordunuz hocam?