Modem mi telekommu

Bu konuyu okuyanlar

thexx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim internet bağlantım acayip derecede kopuyor ..
modemden olabilirmi diye hiç aklıma gelmemişti..Modem exper uyuz oldum.6 ay önce telekomdan almıştım.Ne yapmamı önerirsiniz.Başka bir modem alıp denememimi yoksa başka bir problemmidir?

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hatta sorun vardır.
Paralel varsa, kablo eklemeleri varsa, açık varsa, cart cort işte. %99.54 hat ile ilgili sorun modem arızalı olsaydı hiç giremezdin böyle kopmalar tarih boyunca hiç modemle alakalı olmamıştır buna garanti verebilirim. Hattı kontrol et.

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Hattan olduğunu düşünüyorum fakat modemde sürekli bağlı kalma ile ilgili bir ayar var onu kontrol et istersen.

nikoteen

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Hattım 5 dk bir kopuodu..kuzende fazla bir modem vardı aldım süper calısıo..modemle alakalı olamaz diye birsey yok..

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bence onun sorunu modem arkadaşım.Başka bir modem tak bak sorun düzelecek.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
modemden olup olmadığını anlamak için başka bir modemle dene.
hattaki problemide bağlı olduğun telekom merkezini ara hatlarda çalışma olup olmadığını sor.

son olarakda lütfen forum kurallarını oku. konu başlığının ilk harfi büyük olacak ;)

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Bendekide exper tık demedi şimdiye kadar?

violent^^11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ark. bendede aynı orun vardı meğer modem bozukmuştu deiştirdim şu anda bi problem yok ..:)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yeni bi modem alıp tekrar mesaj yazacağına eminim :D

thexx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
saoulun arkadaşlar yarın başka bir tane modem ile deniyeceğim.Sonucunu söylerim.

cinawar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
exper modem kadar laneti yok :) airties da turkmali yane sozde tabe ama experde cektigim sikintiyi anlatamam. Modem yuzunden Bios update, ie6 ie7 ie8 denemedigim tarayici yok. firefox sorunsuz calisiyor. Siteler acilirken dns hatasi mi yemiyor yoksa scriptleri mi download etmiyor demezsiniz. Arkadasin biri demiski modemden olmaz bal gibi olur. Kanitiyla bile yollarim :) gelen giden trafigi actim tum paketlere baktim experle baglaninca js uzantilar gelmiyor elalemin modeminden giriom calinti hatla bi trace ediom pat tonlarca js bole bir hata olur mu yahu :p yuh dedim ttnet iyice kaziklamaya basladi milleti bide benden 2 yillik uyelik istiyor ne verdinki ne istiyorsun. cizmedinki kesesin kardesim :D velhsaili exper modem out airties vermelerini istiycem yoksa ben memnun deilim kardesim. makinami kiriyodum 2 gundur. zor kurtardim atlamadigim takla kalmadi. delirdimmmmm beaaa yahu.