Modem/İnternet/Erişim

Bu konuyu okuyanlar

Mert5634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yardım lazım bu pazartesi tatilden donup eve geldim mobil veriden cikip wifiyle instagrama gireyim dedim wifi instagrama girmiyordu bende modemi resetledim ayni sifre ayni parola yaptim duzeldi bu seferde youtub gitti tv den ve pcden giriyor telden girmiyor sil yukle gibi cagdisi cozumler denendi hic bi telden youtuba girmiyor simdi iki problem var eskiden hem statik hem dhcp ip ile baglanbiliyordum simdi statik ip ile baglanmiyor ikinci sorun youtuba girmiyor acaba resetledikten sonra bikac ayarmi lazimdi yardim istiyorum ilk resetledigimde youtuba giriyor 30 dk sonra net yok hatasi var iste
BİLGİ =VODAFONE FİBER NET 50 MGBT / MODEM HUAWEİ HG255S
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya acaba ayni modemi olan biri bana modem arayuzunun tum ayarlarinin fotosunu atabilirmi ailem resetledim diye kizcak gerci isim ve sifre ayni ama

eskiden baglanmak 1 sn iken simdi 5-10 sn ve bazen net gidiyor anliyacaginiz reset attiktan sonra biraz problem olustu bir seyler var

yardim edecek kimse yokmu ya

instagram ve google playde gitti bide google chromeda gitmedi ama sadece telde boyle noluyor yahu yavas yavas biten su gibi

Son düzenleme:

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Vodafone ile ilgili bir sorun olabilir. Arıza kaydı açın bir baksınlar.