Modem Hızı Kısıtlama

Bu konuyu okuyanlar

bonaparte123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba tplink 8151n marka modem kullanıyorum evdeki tüm cihazların veya kullandığım masaüstünün internet hızını kısıtlamak istiyorum modem arayüzünde bant genişliğine dair bir ibare göremedim bunu modem üzerinden alternatif bir yolla gerçekleştirebilir miyim yoksa bunun için kullanabileceğim bir program var mı?Teşekkürler.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar merhaba tplink 8151n marka modem kullanıyorum evdeki tüm cihazların veya kullandığım masaüstünün internet hızını kısıtlamak istiyorum modem arayüzünde bant genişliğine dair bir ibare göremedim bunu modem üzerinden alternatif bir yolla gerçekleştirebilir miyim yoksa bunun için kullanabileceğim bir program var mı?Teşekkürler.
Hız sınırlaması değil de verilen hızının ne kadar kullanabileceğini sen düzeltebilirsin . Hız sınırlamasını genelde Firewall cihazlar yapabiliyor yani en azından Airties çalışanı bunları söyledi bana

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
102

Merhaba bonaparte123,

TD-W8151N Model numaralı ürünümüzde hız sınırlandırma özelliği bulunmamaktadır.