Modem de sadece power ışığı yanıyor.

Bu konuyu okuyanlar

ctsrollo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Başlıkda da dediğim gibi sadece power ışığım yanıyor. Ve PC ile modem bağlantısı olduğunu belirten ışıkda yanıyor. TurkNeti aradım sinyalin olduğunu ve sorunun sizden kaynaklı olduğunu belirttiler ve elektirikçi çağırıp baktırın dediler binadaki kablolara, ama merak ettiğim. Modem bozulma olasılığı var mı şuan? Ona göre hiç elektirikçiyle uğraşmak istemiyorum.Modem yeni burada splitter kablolar filan hepsini yeni aldığım modem kutusundan taktım.

dipsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Başlıkda da dediğim gibi sadece power ışığım yanıyor. Ve PC ile modem bağlantısı olduğunu belirten ışıkda yanıyor. TurkNeti aradım sinyalin olduğunu ve sorunun sizden kaynaklı olduğunu belirttiler ve elektirikçi çağırıp baktırın dediler binadaki kablolara, ama merak ettiğim. Modem bozulma olasılığı var mı şuan? Ona göre hiç elektirikçiyle uğraşmak istemiyorum.Modem yeni burada splitter kablolar filan hepsini yeni aldığım modem kutusundan taktım.

Merhabalar modeme turknet için kurulum yaptınız mı . Muhtemelen yapmissinizdir

mikail13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Wlan ışığının da yanması lazım. Yanmıyorsa kapatılmış ta olabilir düğmesinden.
modemin resmini atarsanız çare bulunur. Sorun anlaşılır. DSL ışığı yanmıyorsa kablonuzda sıkıntı var. Veya modeminizin adaptörü veya modem de bozuk olabilir. başka modemle deneme şansınız var mı?

ctsrollo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Wlan ışığının da yanması lazım. Yanmıyorsa kapatılmış ta olabilir düğmesinden.
modemin resmini atarsanız çare bulunur. Sorun anlaşılır. DSL ışığı yanmıyorsa kablonuzda sıkıntı var. Veya modeminizin adaptörü veya modem de bozuk olabilir. başka modemle deneme şansınız var mı?
Merhabalar modeme turknet için kurulum yaptınız mı . Muhtemelen yapmissinizdir
Sorun çözüldü wlan kapalıymış ve bide 2-3 kere kapatıp açılınca kendine geliyor onu hala çözemedim. Yardımlarınız içinde teşekkürler.

ctsrollo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Düzeltme 2-3 kere dedim ama bugün elektirik gitti ben de modemi ve fişi çektim. Elektirikler geldiğinde fişi taktım modem taktım ve gene sadece power ışığı yanıyordu. Ve bu seferde modemi 20-30 defa kapatıp açınca diğer ışıklar yandı sıkıntıyı hala çözemedim. Modem bozuk olsa hiç gelmez o zaman sıkıntı nerde olabilir. Ve modemi normal tuşuyla kapatıncada sadece power ışığı yanıyor.

dipsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Düzeltme 2-3 kere dedim ama bugün elektirik gitti ben de modemi ve fişi çektim. Elektirikler geldiğinde fişi taktım modem taktım ve gene sadece power ışığı yanıyordu. Ve bu seferde modemi 20-30 defa kapatıp açınca diğer ışıklar yandı sıkıntıyı hala çözemedim. Modem bozuk olsa hiç gelmez o zaman sıkıntı nerde olabilir. Ve modemi normal tuşuyla kapatıncada sadece power ışığı yanıyor.
Güç adaptörü de sıkıntılı olabilir. onu da denediğinizde problem devam ediyorsa yeni modem alın

Ahmetckll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorundan 1 aydır mağdurum çözebildinizmi acaba (benimde türknet ve elektrik gitti geldi sadece power ve ethernet yanıyo) 1 aydır hep oluyodu 20-30 kere kapa aç yapınca düzeliyodu ama şuan o işe yaramıyo