Mobile oyun tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bloodhunt4r

Üyecik
Merhabalar, telefonumdan oynayabileceğim knight online,metin2,karahan online türü playeri bol olan oyun arıyorum. Bu tür oyunlari özledim ve bilgisayarım olmadığı için telefonumdan oynamak istiyorum .

Cyb3r_K1ng

Bamsı Alp
Onursal Üye
Söylediğin tarzda değil ama The Catapult 2'yi tavsiye ederim.

Jon Snow

Doçent
Clash For Dawn diye bir oyun vardı halen duruyor mu bilmiyorum ama aradığın tarzda bir oyun.

Rocknrogue

Üyecik
Merhabalar, telefonumdan oynayabileceğim knight online,metin2,karahan online türü playeri bol olan oyun arıyorum. Bu tür oyunlari özledim ve bilgisayarım olmadığı için telefonumdan oynamak istiyorum .
Harika haberlerim var. Aradığın tarzda bir çok oyun yakın zaman içinde piyasaya çıkacak. Takip etmek isteyebilirsin.
Silkroad Online Mobile yakında geliyor. Testlere başladı bile. Ne paylaştığıma bak: Silkroad Online Mobile 25 Şubat'ta Teste Başlıyor - Mobil Oyun Haber @MIUI| Silkroad Online Mobile 25 Şubat'ta Teste Başlıyor - Mobil Oyun Haber

Cabal Mobile yakın zaman içinde kapalı betaya girecek. Takip etmek isteyebilirsin Ne paylaştığıma bak: Cabal Online Mobile MMORPG - Mobil Oyun Haber @MIUI| Cabal Online Mobile MMORPG - Mobil Oyun Haber

Yani ama popüler Rpg yaratık ağlamayı seversen şunu hemen indirebilirsin. Ne paylaştığıma bak: Rangers of Oblivion - Yeni Çıktı - #rpg #monsterhunter - Mobil Oyun Haber @MIUI| Rangers of Oblivion - Yeni Çıktı - #rpg #monsterhunter - Mobil Oyun Haber

Ayrıca pc oyunu Aion 'un mobil versiyonu da yakın zaman önce çıktı. Ne paylaştığıma bak: Mobil Oyun Öneri - Aion:Legions of War - Mobil Oyun Haber @MIUI| Mobil Oyun Öneri - Aion:Legions of War - Mobil Oyun Haber

stat counter