Mobil veri üzerinden Google storedan uygulama indiremiyorum !!!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mmtcvsgl

Üyecik
Arkadaslar.Samsung s3 mini kullaniyorum mobil veri uzerinden google storedan iki gundur uygulama indiremiyorum..Indiriliyor diyor fakat indirme olmuyor..Forumlarda bir cok yorum yapilmis ne denediysem olmadi telefoncuya goturdum o bile bir cozum bulamadi.. bildirim ekraninda indiriliyor diyor ama ne guncelleme ne yeni uygulama hicbiri inmiyor..
Yardimci olacak olan varsa cok sevinirim..

mmtcvsgl

Üyecik
Var evet 2gb var baktim internete girisimde bir sıkıntı da yok sadece uygulama yuklemiyor

waLkE

SDN Okuru
wipe'ları yap yani format at telefona komple. sistemsel bir hata olmuş olabilir veya cihaz hafızası komple dolmuş olabilir veya titanium backup'la uygulamalarını sdcard'a taşı.

81AHMERT61

Asistan
Uygulama ındırmeyı mobılverıden kapatmıs olabılırsın

realdgnc

Doçent
Play store'da ayarlar yerinde bir ayar vardı ordan mobil veriden uygulama indirmeyi engelleyebiliyodun. Ordaki ayarlarına bir göz at. Olmadı cihaza format at. Yazılımı yeniden yükle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bildirim çubuğundaki mobil veriye basılı tut veri dolaşımında tik yoksa onu işaretlersen telefon internete erişime izin verir

hakandinc

Üyecik
google play store'y gir. Güncellemeleri iptal et sonra indir. Mobil veri açılır

simseken29

Üyecik
Mobil veriye gir. Arka plan verisini kısıtla seçeneğini kaldır.
65819

Winson

Üyecik
Merhabalar cihazı yeni aldıysanız eğer yazılım güncellemelerini ve Play Store güncellemelerini tamamlayınız. 2-3 Gün önce aynı sorun Asus Zenfone 5 markasında karşıma çıktı sorunu bu şekilde düzelttim.

stat counter