Mobil oyun Hastasıyım iPhone 8 alsam telefonu harcamış olur muyum?

Bu konuyu okuyanlar

inflames740

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler mobil oyun hastasıyım iphone 8 alsam telefonu harcamış olurmuyum çünlü çok oynuyorum yoksa tablet mi alsam beni iphone 8 tatmin eder mi performans açısından??

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Batarya konusunda sizi üzer Öner’im ıpad alın

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tabi telefon ve ıos alacam diyorsanız 7 plus imkanınız varsa 8 plus alın. Normal şartlarda önermem ama oyun olarak ıos önerme sebebim hata payının düşük olması ve cihaz eski olmadığı sürece donma kasma gibi durumlar yaşanmaması. Kısacası Konsolda ki oyun mantığı gibi

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Beyler mobil oyun hastasıyım iphone 8 alsam telefonu harcamış olurmuyum çünlü çok oynuyorum yoksa tablet mi alsam beni iphone 8 tatmin eder mi performans açısından??

İphone cihaz mı istiyorsunuz? Yoksa android'de olabilir mi?

ogzhntke1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iPhone 8+ kullanıcısıyım, büyük ekran olması sebebiyle oyunları çok rahat kasmadan ve büyük bi zevkle oynuyorum. sana tavsiyem iPhone 7+ veya iPhone 8+ al keyfine bak.

inflames740

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tmm büyük ekran kullanması güzel ama taşıması sıkıntı olabiliyor benim tercihim yinede iphone 8 yana çükü ekran açısından yeterli önemli olan benim için performans Ama günümüzde ekranlar büyüyor ve bizede zorla kullanmak zorunda kalabilicez gibi geliyor bana

inflames740

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tm plus olarak güzel kötü demiyorum telefona ama taşıma zorluğu var büyük ekranda onu n'apacaz

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Tm plus olarak güzel kötü demiyorum telefona ama taşıma zorluğu var büyük ekranda onu n'apacaz
Çok oyun oynuyorsan zaten seni küçük ekran tatmin etmez, 5.5 inç telefon kullanıyorum, tek sıkıntım öğrenci olduğum için hocalara telefonun biraz sırıtması. Onun haricinde bir sıkıntı yaratmıyor ha bir de kemer takmayınca sıkıntı yaratabiliyor :D

ogzhntke1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Tmm büyük ekran kullanması güzel ama taşıması sıkıntı olabiliyor benim tercihim yinede iphone 8 yana çükü ekran açısından yeterli önemli olan benim için performans Ama günümüzde ekranlar büyüyor ve bizede zorla kullanmak zorunda kalabilicez gibi geliyor bana

ilk defa plus cihaz aldım bende 1 2 haftada alışıyor insan. taşıması, tutması, kullanması vs. gibi sorunlar yaşamıyorum. aksine alıştıktan sonra plus olmayan cihazlar çok küçük geliyor.

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Onun bataryası günü çıkarmıyor oyun oynasan neler olur düşünemiyorum :D

alacaksan Plus al

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Oyun için İPhone'nun gerçekten stabil olduğunu düşünüyorum ancak donanım olarak çoğu android telefonlardan biraz geride, bu yeni nesil oyunları oynamanızda sıkıntı çıkartabilir.
Tavsiyem aynı fiyat aralığında daha yüksek donanımda bir telefon almanız ama IOS istiyorsanız İPhone 8+ gerçekten iyi bir seçim olur.

inflames740

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
8 plusa maddi durumdam sıkıntı olmazsa alırım ama sıkıntı olursa 7 plus alırım çünü dediğimiz gibi plus ilgimi çekiyor