Mobil İnternette Sınırsız Dönemi Başlıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

micoli27

Doçent
smile sözleşme sürem dolsun mobile geçmeyi düşünüyorum

orcnd

Dekan
fiyatklar çok uygun fakat aveanın kalitesinden şüpheliyim. umarım turkcell'de internet paketlerinde indirime gider yoksa bu gidişle 3g faturası adsl faturasını yakalıyacak

goldenlight

Üyecik
Bu kampanya yüzünden aveadan ayrılmaya karar verdim. Kendi müşterilerine bu garezleri ne acaba

(**)Yeni Nesil 1000 tarifesinin aylık ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea'nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ilk 6 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL'dir. Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 60 TL'dir.

erhandenizz

Doçent
Bu kampanya yüzünden aveadan ayrılmaya karar verdim. Kendi müşterilerine bu garezleri ne acaba

(**)Yeni Nesil 1000 tarifesinin aylık ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea'nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ilk 6 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL'dir. Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 60 TL'dir.
Amaç diğer operatör müşterisinin ilgisini çekmek.
Sizde diğer operatöre geçin. Tekrar gelirken avantajlı olursunuz ;)

limerick

Profesör
Haberde 1 gb kotanin yeterli goruldugu Turkiyede Avea kotayi 2 gb kota ile musterilerini sevindirdi havasi verilmis. 1 gb tan 2 gb a guler misin aglarmisin.

freewill

Dekan
bende ciddi ciddi düşünüyorum ama işte avea nın maalesef müşteriye değer vermemesi altyapısının berbat olması beni ister istemez endişelendiriyor. Muallakta kaldım valla :D

pumperking

Profesör
turkcell ve vodafone'dan karşı atak bekliyoruz :D
adam gibi adil kullanımsız internet koysunlar 2048 kbps'ye bile razıyım hız kesilmesin.

aslanx

SDN Okuru
Arkadaşlar
Ülkemizde, bütün operatörler, adil kullanımsız internet vermezler. Sınırsız derler, içerisinde kesinlikle kota vardır.

goldenlight

Üyecik
Amaç diğer operatör müşterisinin ilgisini çekmek.
Sizde diğer operatöre geçin. Tekrar gelirken avantajlı olursunuz ;)

Adamlar onun bile önünü kesmiş.

• 16.03.2012 tarihi ve sonrası Avea'nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye gelen müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

erhandenizz

Doçent
Adamlar onun bile önünü kesmiş.

• 16.03.2012 tarihi ve sonrası Avea'nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye gelen müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
vay canına :) bak buna şaşırdım. avea şaşırmaa geçinip gidiyoz şöyle iyiyiz. kaşınıyon haa :D

stat counter