Mobil abonelik ile alakalı

Bu konuyu okuyanlar

EfeTamu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben hiç bir yere abonelik işlemi yapmadım. Uyandım bildirim gelmiş. Açtım hiç bir şey yapmadan ekran görüntüsü alıp orta tuşa basıp çıktım hemen. Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun. Mesajı sileyim mi? Yoksa abonelik iptal mı diyeyim bir yol gösterin lütfen. iPhone 7 Plus. Uygulama: Viber
VİBER.jpg

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
O zaman iptal edin sormaya ne gerek var ki.

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Bende biliyorum bunu yapmayı ama başka bir şeyi tetikler mi emin değilim. Bu tür kaynağı bilinmeyen mesajlara işlem yapmak ne kadar doğru olur acaba?
Aboneliği iptal etmezseniz mesaj gelmeye devam edecek yani bence aboneliği iptal etmemek anlamsızca olur diye düşünüyorum. ;)

EfeTamu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aboneliği iptal etmezseniz mesaj gelmeye devam edecek yani bence aboneliği iptal etmemek anlamsızca olur diye düşünüyorum. ;)

Doğru düşünüyorsun haklısın. Bende böyle bir abonelik yaptırmadığım için acaba bu sahte bir mesaj mı acaba diye düşünüyorum. Belki zararlı bir yazılımın onayını vereceğim istemeden. işte bundan dolayı emin olamıyorum.

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Aslinda abonelik falan yok ortada, duzenbazlar "onaylama" kelimesini;" aboneliği iptal et" seklinde değiştiriyorlar muhtemelen.
İptal et diyin engelleyin.

EfeTamu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aslinda abonelik falan yok ortada, duzenbazlar "onaylama" kelimesini;" aboneliği iptal et" seklinde değiştiriyorlar muhtemelen.
İptal et diyin engelleyin.

Bende senin gibi düşünüyorum. Acaba mesajı diret silsem mi bir işlem yapmadan. Yoksa Engelleyip hiç bir işlem yapmadan mı silsem? Aboneliğim var mı yok mu bir türlü öğrenemiyorum. Bu Click Me nedir ne değildir onu bile bilmiyorum.

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Bende senin gibi düşünüyorum. Acaba mesajı diret silsem mi bir işlem yapmadan. Yoksa Engelleyip hiç bir işlem yapmadan mı silsem? Aboneliğim var mı yok mu bir türlü öğrenemiyorum. Bu Click Me nedir ne değildir onu bile bilmiyorum.
Engelleyip silmek de yeterli olur, sonuçta abonelik onayi vermediniz.

EfeTamu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yardım için teşekkür ederim.

Son mesajlar