MNG Kargo Kargom 2 Gündür Şubede

Bu konuyu okuyanlar

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Dün sabah saat 8:42 de gelmiş şubeye. Kargo araçları bildiğim kadarıyla saat 9:00 da hareket ediyor. Neden 2 gündür şubede bekliyor oldukça merak ediyorum. Belki sistem güncellenmemiştir dedim ama ne kapıyı çalan var ne bişey. Yarın şubeye gidip soracağım.
Adsız.png

kürkmantolureyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kargo şirketleri hafta sonu çalışmaz. Yarın bekle . Evine gelecektir .gitmene gerek yok

kürkmantolureyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dostum ben de aynı sen gibi perşembe günü sipariş verdim . oturduğum semtteki şubede 2 gün kaldı pazartesi alabildim anca .

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Pazar günleri kargo şirketleri kafasına göre çalışıyor benim birçok ürünüm gelecek diye düşündüğüm halde pazartesiye salktı.Eğer ki 1 gün bittikten sonra 2. gün gelmezse beklemeyin hemen şubeyi arayın

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Bir MNG saçmalığı daha. Kargom 3 gündür şubedeydi. Az önce aradılar 30 dakika içinde getirelimmi mobilya siparişiniz varmış dediler. Öyle bir şey gerçekten var mı bilmiyorum ama yukarı çıkarmayacaklarını belirttiler ? Kargocular mobilya olduğu zaman yukarı kapının önüne kadar çıkartmıyor mu ?

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,261
Abi adamlar en basit adresi bulamıyorlar, daha ne diye bilirim kargonun nerede olduğunu soruyorum alakasız yanıtlar veriyorlar takip numarasından baktığımda ise şubede görünüyor fazla söze gerek yok bence...