mmorpg oyundan para kazanmak knight online

Bu konuyu okuyanlar

jackHerer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Uzun süredir Knight Online'dan ek gelir elde etmekteyim.Kimileri bu oyunla ev geçindiriyor,bu oyunda oyun parası gerçekten çok değerli ve taktikleriniz varsa, ciddi meblağlar kazanabiliyosunuz.Taktiklerden hiç bahsetmicem çünkü youtubeda binlerce farm videosu var çeşitli pazarcılık taktikleri var.Ben bildiklerimin hepsini harmanlayarak para kasıyorum,kastığım gold ları en yüksek alan sitelere satıyorum genelde benim satış yaptığım site yeşilyurtgame oldukça güvenilir kopazar da hemen hemen aynı bynogame gibi daha bilinen siteler daha düşükten alıyo elinizdeki goldları daha yüksekten satıyo bence güvenilirlik konusunda hiçbirinde sıkıntı yok c.tesi pazar haric anında havale yapıp kazandığınız parayı kuruşu kuruşuna çekiyorsunuz.öğrenciler için bence muhteşem bu oyun,kendinizi fazla kaptırmadan sadece gold kasıp satmaya dayalı bir oyun oynayıp, cep harçlıklarını çıkartabilirler.çeşitli eventlarda bir anda 300tl 400tl gibi itemleri düşürmeniz ve bunları dakikalar için satıp paraya çevirmenizde mümkün.ülkemiz çok kötü zamanlardan geçiyo ögrenciler için yararlı olucagını düşündüğüm için bu konuyu dile getirdim sevgiler saygılar.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Bu oyun kesinlikle ama kesinlikle tavsiye edilecek 1 oyun değildir.Eskiler bilir eskiler oynar.Yenileri bu oyuna bağımlı yapmak bu ülkeye verilecek en büyük zarardır.Gidip futbol basketbol takip edip Iddaa oynayın desen emin ol daha yararlı birşey söylersin...

MuratCanSimsek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
USKO mu yoksa SteamKO mu belirtseydiniz iyiydi (server adları), birde 0 sermaye ile kazanmak mümkün mü?

barisbalci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
metin2 de kaç server kaldıki sahibi bile bakmıyor artık

BilimHezarfen

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Knightte Pathoswargame var ona bi bak derim istersen.

Dishonored

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İddaa'da hiçbir kuponunuz %100 garantili değildir . Ayrıca çocukluğumu ko oynayarak geçirmiş birisi olarak söylüyorum oyun bu yıllarda bile grafikleri dahil herşeyinin eski olmasına rağmen hala çok yüksek online sayılarına sahip ise bu kalitesindendir :) Knight a hala başlamamış birisi varşa ona iddaa gibi gereksiz aktiviteleri önereceğinize Ko da hem para kazanıp hem eğlenmesini tavsiye etmek çok daha mantıklı olucaktır . Ayrıca bağımlılığı herkese değil belirli bi kitleye var her başlayan bağımlısı olmuyor

Can1935

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun süredir Knight Online'dan ek gelir elde etmekteyim.Kimileri bu oyunla ev geçindiriyor,bu oyunda oyun parası gerçekten çok değerli ve taktikleriniz varsa, ciddi meblağlar kazanabiliyosunuz.Taktiklerden hiç bahsetmicem çünkü youtubeda binlerce farm videosu var çeşitli pazarcılık taktikleri var.Ben bildiklerimin hepsini harmanlayarak para kasıyorum,kastığım gold ları en yüksek alan sitelere satıyorum genelde benim satış yaptığım site yeşilyurtgame oldukça güvenilir kopazar da hemen hemen aynı bynogame gibi daha bilinen siteler daha düşükten alıyo elinizdeki goldları daha yüksekten satıyo bence güvenilirlik konusunda hiçbirinde sıkıntı yok c.tesi pazar haric anında havale yapıp kazandığınız parayı kuruşu kuruşuna çekiyorsunuz.öğrenciler için bence muhteşem bu oyun,kendinizi fazla kaptırmadan sadece gold kasıp satmaya dayalı bir oyun oynayıp, cep harçlıklarını çıkartabilirler.çeşitli eventlarda bir anda 300tl 400tl gibi itemleri düşürmeniz ve bunları dakikalar için satıp paraya çevirmenizde mümkün.ülkemiz çok kötü zamanlardan geçiyo ögrenciler için yararlı olucagını düşündüğüm için bu konuyu
dile getirdim sevgiler saygılar.

Kardeşim çocukluğumun oyunu bu yıllarımı verdim senin bu yazını görünce tekrar başlayasım geldi üniversite öğrencisiyim discort kullanıyor musun seninle konuşmak isterim detaylı bi şekilde yardımcı olursan paraya ihtiyacım var çünkü

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
haklısın oyun parası çok değerli ama kasması inanılmaz zor. oyunda para kasılacak tek yer cz aoc'dan bus kasacan yada bifrosta girecen, onun dışında her yerden farmı sildiler. eslanttaki boslar bile boşta dolaşıyor, kimse kesmiyor, çünkü drop çıkmıyor. dediğim yerleri de oyunun babaları adeta sahiplenmişler. hele gidip bulaş, adam karşı ırktan arkadaşlarını arıyor 50 tane adam gelip seni yok ediyor.

tamamen tl ye dayalı bir oyun olmuş. ben 9 yıl aradan sonra başladım, bin tl para harcadım, oyundan 1 m bile kasamadım.

git part time bir işe gir, bu oyunda para kazancam diye harcadığın vaktin 10 da 1 i zamana 5 katı para kazanırsın.

Can1935

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tavsiyen için teşekkürler hiç bulaşmıyım o zaman

lLivaneLil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum yeni acilan aerverlardan ornek vermek gerekirse en basitinde gb fiyatlari 68 70 tl arasinda oynuyor bir bus kagidi 2.5 m cop item slotlari vs bir suru secenek var youtubeden arastir yine bu hakkinda cok video var