MkvMerge-Altyazı Ekleme Programı (Resimli Anlatım)

Bu konuyu okuyanlar

catomato2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konunun üstünden yıllar geçmesine rağmen hem teşekkür baabında hemde foruma yararlı olmak açısından kayıt oldum... benim bir youtube kanalım var verdiğiniz programı indirip kurdum ve gerçekten işe yaradı daha sonrada formatfactory programı ile flv yapıp youtube kanalıma video upload ettim... fraps programı ile video çektiğim için arada bazı teknik sorunlar yaşıyorum video sonu başka oluyor yani yarım oluyor vs. verdiğiniz program çok iyi fakat birleştirdikten sonra 3.5 gb oldu onuda flv yaparak hallettim ve 220 mb'a indirdim tekrar sağolunuz hortlatmış gibi olmayalım ama :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben denedim ama yapamıyorum acaba biriniz kodomo no omochayı tr çevirebilirmi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar konuyu hortlattım ama kusura bakmayın bu programla ses senkronizasyonu yapılıyo diye biliyorum altyazı senkronizasyonuda yapılıyomu acaba elimde uyumsuz altyazı var bunu hem senkronluycam hemde filme gömücem olurmu acep bilgisi olan varmı ???

merakl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaslar. hepimizin ortak sorunudur. filmi indiririz ama sonra altyazılarıyla ugrasmaktan bıkarız. bu program buna çare bulmus. ben kullanıyorum size de kolaylık sağlaması için kendim resimlerle küçük bir anlatım yaptm. program sadece altyazı gömmeyi yapmıyor. filmi kesiyor,birleştiriyor. cok amaçlı kucuk ve bilgisayarınızı yormayacak bir program.

hocam pay

FİLMLERİ BİRLEŞTİRMEK
(İki cdli filmleri tek cd yapmak için)
1-İnput Files kısmına ilk filmimizi atıyoruz. Yada add'tan ekliyoruz.
2-APPENT TUŞUYLA İKİNCİ ( 2.3.4.5....) FİLMİMİZİ EKLİYORUZ
3-Birleştirilecek dosyalar ++> şeklinde gözüküyor.
4-Çıkış yerini ve formatımızı seçiyoruz start muxing diyoruz.

FİLMLERİ BÖLMEK
Filmimizi add'e basıp ekliyoruz ve film üzerine tıklayarak
1-Global kısmına geliyoruz
2-Enable splitting (kesmeyi aktifleştir) işaretliyoruz
Üç çeşit kesme yapabiliriz
3-İstedigimiz megabaytta(M) (100M,200M...)
4-İstediğimiz sürede ( 10 ar dk,20 şer dk ...) (saat:dakika:saniye)
5- İstediğimiz süreler arası (saat:dakika:saniye) aralara virgül koyarak.
6-Yine çıkış yeri ve formatını seçerek Start Muxing diyoruz.

Anlatım ve upload tamamen bana aittir. doya doya kullanmanız dileğiyle.:thumbup:

Rar Pass: jungeman@sdn

Download Link

hocam paylaşım için teşekkürler fakat bu programda birden fazla film ve altyazıyı nasl birleştiririz bilginiz var mı ?
aynı anda 20 film ve altyazı mesela