Mizah çalışmalarım 1...

Bu konuyu okuyanlar

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
[move]Podyumda manken defilesi seyredenler
[/move]
Hasmi, Münasıp,Kadri ve Yakup 4 arkadaştır.Bu insanlar manken defilesi seyrederler.Defileleri manken bazlı incelerler.Genellikle içgüdüsel olarak yazın belirirler.Gittikleri defilelerde mankenlerin ne tanıttıkları onlar için pek önem arz etmemekle birlikte sorsanız bilmezler.Defilelerde güvenlik şeridine dayanmış ve her an atağa kalkma potansiyeli olan Arap atları gibidirler.Sanki mankenleri giydirdiği için firma sahibine dalacakmış gibi ifadeleri vardır.Fakat bu ifade defile başlayınca yerini ağız suyuna bırakır.Ellerinde ise 3 gün kesintisiz çekim yapabilen,ayrıntıların görünmesi için fazlasıyla zoomlu teknoloji harikaları vardır.Bunlar anı ölümsüzleştirmede kullanılırlar ve tekrar izlenebilirliği sağladıkları için onların vazgeçilmezleridir.Defile yerine mankenlerden bile önce gelmelerinin nedeni’’olaya tamamen hakim olmak istemeleridir’’her an değerlidir onlar için.Bazen erken gelmeleri bazı sorunlar yaratmıştır.Erken geldikleri bir gün bekledikleri yerde defile yapılmayınca firma sahibine dava açma girişiminde bulunurlar.Dava dilekçesi yazmak için arzuhalciye başvurduklarında arzuhalci onların kendi zamanını boşa harcattığını düşünmüş ve bu 4 insana kafa atarak bir fizik kanunu olan etki-tepki prensibini doğrulamıştır.Fakat bu kafa darbesi kahramanlarımızın bünyelerinde hiçte hoş olmayan durumlara yol açmıştır.Kahramanlarımız arzuhalci dayağı yiyenler olarak literatürdedirler.
Onlar defile insanlarıdırlar

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Japon kadınlarının sitemi
Gördüğüm bir haberde Japonya’da bizde genelev diye tabir edilen fakat onlarınkinin adını koyamadığım içinde erkeklerin çalıştığı yeni evler açılmış. Sanırım bütün gün iş güç ile uğraşan Japon erkekleri karılarının isteklerine tam olarak cevap vermiyor. Bu açılan işyerlerinin nedeni bu olsa gerek. Aslında kadınların bu evlere gidipte asgari ihtiyaçlarını gidermesi için mükemmel bir fikir. Kocalarından bulamadıkları ilgiyi bu evlerdeki erkeklerde bulacaklar. (biraz tanıdık geldi) Bu durum ileride Japonya’ya bir nüfus sorunun yaratacak gibi gözüküyor.
Bu evlerde Türk erkeklerini çalıştırmak çok yerinde bir karar ve Japon hanımları için farklı deneyim yaşamı imkanı olur.3 ya da 4 Türk erkeği nüfusu 1 ayda 2 ye katlayabilir. Her ne kadar fazla tatlı ağır gelse ve baygınlık yapsa da Türkler onunda çaresini bulup yoğurt yemişlerdir. Türk zekasının el atamayacağı burnunu sokamayacağı mesele ve alanın olmadığı sanırım pekiştirilmiş oldu. Bulduğum çözüm Japon hanımlarına yararı olur diye umut ediyorum.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
walla 2. süper ama burda olamaz olursa tam tersi burda nufüs yarı yarıya azalır :D

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
sağol arkadaşım beğendiğin için... :p

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
merak ettim formun son konusunu bu çıktı süper olmuş ellerine sağlık

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Leman mizah dergisinde bir ara paf takımda görev yapmıştım aklıma geldikçe yazıyorum böyle seviyorum mizahı belkide ciddi olamadığımdandır bilemiyorum...:D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Kriptograf dedi ki:
Leman mizah dergisinde bir ara paf takımda görev yapmıştım aklıma geldikçe yazıyorum böyle seviyorum mizahı belkide ciddi olamadığımdandır bilemiyorum...:D
iyidir iyi yola devam :D