Mitsubishi L200 Barbarian Black Special Edition

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


tasit

Üyecik
Katılım
21 May 2012
Mesajlar
4
Puanları
0
Özel ve sınırlı sayıda üretilen modellere bir yenisi deMitsubishi markasından geldi. MitsubishiL200 Barbarian Black Special Edition diye adlandırılan bu araç standartL200’den tasarım açısından bir çok farklılık barındırıyor.

MitsubishiL200Barbarian Black Special Edition’ın tasarımına baktığımızda adından da anlaşılabileceği gibi tasarımda siyah renk ağırlıklı olarak kullanılmış. Ön tampon korumalığı, yan aynalar, yan basamaklar, cam kenar çıtaları ve arka bölümde yer alan barlarda bu renk hakim. 17” alaşımlı karatılmış jantlar ve yan kapılarda yer alan Barbarian Black çıkartmaları otomobil dışındaki görsel detaylar arasında.

İç Mekan
Otomobilin içerisinde siyah ağırlıklı bir tonlama mevcut. Bu bölümde de Barbarian Black logolarını görmek mümkün. Orta kosolda yer alan ekran sayesinde navigasyon sistemi ve geri görüş kamerasını sürücünün kullanımına sunulmuş.

Performans
Mitsubishi L200 Barbarian Black Special Edition’ın kalbinde 2.5 litreik dizel bir motora yer verileceği söyleniyor. Ayrıca bu ünitenin manuel ve otomatik şanzıman ile desteklenecek.kaynak
 
Üst
stat counter