Miss Turkey 2010 için başvurular başladı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
Türkiye'nin en güzel kızlarının seçileceği “Miss Turkey 2010” için başvurular başladı.

missturkey2010.jpg

Kral TV'nin organizasyonuyla düzenlenen Türkiye’nin en güzel kızlarının seçildiği Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması’nın başvuruları başladı.

Kral TV’den de canlı yayınlanacak final gecesinde yarışmak isteyen güzeller başvurularını 10 Mart 2010’a kadar, www.missturkey.com.tr internet adresinden yapabilecek.

NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

Yarışma 18-25 yaş arası, hiç evlenmemiş T.C vatandaşı genç kızlar katılabiliyor. Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması hakkında ayrıntılı bilgi www.missturkey.com.tr adresinden alınabiliyor ve online başvuru yapılabiliyor. Ayrıca adaylar başvuru fotoğraflarını anlaşmalı stüdyolarda ücretsiz çektirebiliyor. Aynı zamanda başvuru masası olarak görev yapan stüdyolara güzeller fotoğraflarıyla birlikte başvuru formlarını da teslim edebiliyor.

YARIŞMACILARA ÜCRETSİZ FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması’na başvuracak yarışmacılar başvuru fotoğraflarını anlaşmalı stüdyolarda ücretsiz çektirebiliyor. Aynı zamanda başvuru masası olarak görev yapacak stüdyolara güzeller fotoğraflarıyla birlikte başvuru formlarını da teslim edebiliyor. Ücretsiz fotoğraf çekimi yapacak anlaşmalı stüdyolar İstanbul, Kadıköy’de Ersin Serengil Fotoğraf Stüdyosu, Ankara’da Edessa Fotoğraf Stüdyosu, İzmir’de ise Mask Prodüksiyon...

İLK DÖRT TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

Yarışmada birinci gelecek güzel ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik) , ikinci güzel Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel ise Miss Europe’da (Avrupa Güzellik Yarışması) temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel Miss International ilan edilecek.

KAYNAK

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
Zamanında Hülya Avşar'ın evli olduğu ortaya çıkmıştı ve tacı geri alınmıştı. :)

Kural kuraldır.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
Evet senden önce ben yazdım. :D

Hatshe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zamanında Hülya Avşar'ın evli olduğu ortaya çıkmıştı ve tacı geri alınmıştı. :)

Kural kuraldır.

ha pişti olmuşuz bende az önce hülyadan bahsediyordum :laugh:
kural demek...
çok saçma bir kuralmış :glare:

drsakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ücretsiz fotoğraf çekilen stüdyolardan birinde işe mi başlaşak :laugh: Var mıdır acaba ihtiyaçları, hiç evlenmemiş elemana :laugh::laugh:

D1360

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Niye hiç evlenmemiş hakkaten ya

İnsanın aklına bin türlü şey geliyor :D

arakli

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Yarışma 18-25 yaş arası, hiç evlenmemiş T.C vatandaşı genç kızlar katılabiliyor.

bunlara bekaretide ekleseler ne olurdu acaba.. kaç tane şebnem şifırt vardır?

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
bunlara bekaretide ekleseler ne olurdu acaba.. kaç tane şebnem şifırt vardır?
biz ona esnek şefirt diyoruz :D
bi kere canlıyayında bas bas bağırıyodu ben bakireyim ben bakireyim diye :D
kocasıda yayına katılıp bağırıyodu seninle ilişkimi sağır sultan duydu, komşular rahatsız oldu diye :D:D

Hatshe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sende mi katılcaksın :D bildiğim kadarıyla kampları var onun, oğlun özler seni :)

yok ya ne katılcam işim başımdan aşkın zaten :) , hem o kadar iddialı değilim hemde utanırım ben, kasılırım milletin önüne nasıl çıkarım bikini ile :closedeyes:

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Bakalım bu senede hangi çirkin seçilecek :D