Minübüsçülerden Nefret Ediyorum !

Bu konuyu okuyanlar

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Mınıbusculer den bu kadar nefret etmeyın terorıst demeye kadar varmıssınız olaya abartmayın...

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Mınıbusculer den bu kadar nefret etmeyın terorıst demeye kadar varmıssınız olaya abartmayın...

Sen hiç çekmedin heralde minübüçülerden. Bak konu başında yazdım bazıları hariç hepsi yontulmamış kalas.

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Kurtlar vadisi ekipinden biraz once mail aldim. Kurtlar vadisinin 2011 seneryosunu polat alemdar ve munibusculer uzerine kuracaklarmis :) Polat alemder abimiz bu sefer munibusculer ile bas edecek.

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Eşşeye Altın Semer Takarsan Eşşek Eşşektir ama bunlar eşek kadar bile olamazlar.!!!

fergan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bi minübüsçü yüzünden arabam haşat oldu kırmızı ışıkta geçti pis herif..
topuna uyuz oluyorum.. bildiğin öküz
öküze ayıp oldu biraz ama..

guman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kayseride kaldırdılar minibüsleri 1 tane bile kalmadı şükür.gerçi minübüsçüler halk otobüs şoförü oldular ama orobüsü durağı belli kurallara uyyolar otobüsler.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Sevmeyenler kervanına beni de ekleyin dostlar , bir nefret eden de benim..!! :)

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Birçoğu işaret vermeden bile duraktan kalkınca aniden 2 şerit değiştiriverirler. Arkadan gelene ani fren yaptırırlar. Özellikle izmirdeki menemen dolmuşları. Bizde kaç kez yaşadık bunu. Uzaktan minibüsü görünce dikkatli oluyor millet artık. Birde taksicilerin de bunlardan farkı yok. Taksiciler bol bol yanlış yoldan giderler. Bizim burada trafik polisi bile birşey demiyor. Trafik polisinin sık sık denetimi olmadan ve de bunlara sık sık ceza yazmadan birşey düzelmez.

Busss

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Taksicileri de kattıysak oldu olacak motorlu pizza servislerini de ekleyelim; motorcuların yüz karaları,kamikazeler yaptıkları hiç de masum şeyler değil ne yol tanıyorlar ne kaldırım ne de ışık her an biryerden çıkıyorlar.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Ya arkadaşlar ekleyeceksek ekleriz ama asıl sorun minübüsçüler. Ya bunların hepsi kaldırılsın kurtulalım. Yada hepsine eğitim verilsin. Bunlar can taşıdığının farkında değil.

trafiklife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu işi Kayseri Belediyesi çözmüş tüm minibüsleri kaldırmış. Darısı Ankara ve İstanbula

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
İzmirde halkapınar-aliağa metrosu 29 Ekimde açılsın bizim taraflardaki dolmuşlarda azalır :)

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
anlaşılan büyükşehirlerde yaşayanların sorunları çok,bir minibüsçü mevzuu bitmedi.tamamda bu illerin valileri,belediye başkanları ne iş yaparlar,vatandaşın dertleriyle ilgilenmezler mi?

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Bu gerçeğe ne denir ki bilemedim.İğrenç insanlar olur kendileri hiç sevmem.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
anlaşılan bir tek bana sorun çıkartmıyorlar...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
müşteri alıcam diye yolun ortasında duruyor. Çıldırmamak elde değil.

kapaliali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Ben de minibüslerden nefret ediyorum. Minibüsle gideceğim yere çok geç gidiyorum. Her adım başı yolcu almak istiyorlar. Otobüs gibisi yok.

ErceKerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Garip olan hepsi aynı, 1 tane bile düzgün taksici görmedim, ya biri atarlı ergen gibi oluyor, diyeri düzgün sürmüyor, diyeri küfürbaz çıkıyor, bitanesi taksimmetreyi açmamaya çalışıyor (en sevmediğim, özellikle bunlara dikkat edin). Hepsinde birşey var. Otobüsü kamikaze gibi sürenler en kötüsü.

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Bazı konular da size katılıyorum, ben de kendilerinen pek haz almam, dediğiniz gibi "Bazıların" dan gamsız olanlarından, sinyalsiz sağ giriyorlar, sola giriyorlar, yolun ortasın da yolcu indirmeler vs, sanki o iş onlara zorla yaptırılıyor gibi bir tripler vs

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Kalkmamalı. Vita'yı neyapıcam ben? :D eğer istedikleri gibi minibüs kullanıyorlarsa ülkenize gelmeye hazırım :D

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Dolmuş minibüsçülere rahmet okutacak yeni bir ırk tür daha var beyaz okul-servis minibüsler.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
dolmuşlar kaldırılabilir sadece baş ağrısı onlar...

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

dolmuş içerisinde küfür etmek, kabadayılık yapmak, sigara içmek ve daha sayısız kuralları çiğniyorlar.

Minibüsten inerken adam durmadı ve hala bana "inin kapıyı açtım" dedi. Sert çıkınca durur gibi yaptı ve tam inerken gaza bastı. Anında hemen polis'i aradım. Yanımda arkadaşım/şahitim de vardı. Çok basit arkadaşlar. Gidin şikayet edin ve polislerimiz de kimin şikayet ettiğini söylemiyorlar. Ve bu magandaların çoğu zaten puan ve ceza yüzünden sınırdalar. Gelin bu ve bunun gibileri trafikten men edelim. Korkmayın, hiçbiri polisten ve yasalardan önde değiller sadece adım atmamız gerekiyor.

Zaman zaman aklı başında ve gerçekten saygılı daha genç insanlar görmüştüm. Temennim bu yönde.

Saygılarımla

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Genelleme yaparsak kurallara uymuyorlar, gerçi istanbul trafiğinde hangi araç sürücü kurallara uyuyor ki? Buda bir genelleme.

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
uyarı gereksiz olmuş bence de, ama minübüs konusunda haklısınız. minübüs şoförlerinin kendine ait bir kültürü oluşmuş, oda ben ne istersen onu yaparım kültürü. Adamlarda saygı yok, eğitim yok, terbiye yok, kural tanıma yok... zaten çoğu sabıkalı kişiler, başka yerlerde iş bulamayan kişiler. toplu taşıma araçlarında şoför olabilmek için belirli standartlar getirilmeli (sabıka olmaması, en az lise mezunu olunması, vs.).