Mintegral Virüsü ( Kaan N2 )

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

manga_28

Üyecik
Bende mintegral virüsü gitti ve reklam açılmıyor artık ,sizde bir değişiklik var mı?

Berkanbeser

Üyecik
mmigroup virüsü tekrar yüklendiği zaman güvenlik duvarı ile onu engelledim, sonra yükleme üzerindeki izinleri de kaldırım ve silmedim bir hafta telefonda durdu. Daha sonra kendiliğinden kaldırılmış ve yine bir haftadan fazla olmasına rağmen herhangi bir yükleme olmadı. Telefon gayet stabil çalışıyor. Fakat Başarı'dan bu güvenlik açıklarını giderecek bir güncelleme bekliyorum... Bu arada bende sadece mmigroup virüsü geliyordu diğer bahsedilenlere rastlamadım...

grezimonk

Profesör
Yasaklı
Nokia HTC boş telefon HTC Rusiyanın , Ben Azerbaycanlıyım Rusiyaya Giden Amcalarım var ordan biliyom nasıl telefon olduğu kullandığımda oldu (test amaçlı) HTC Nokia bunlar boş telefon! Huawei Lenovo ZTE Xiaomi iyidir... Samsung pahalı olduğundan tavsiyem yok iPhone Cep Yakıyor
boş moş ne saçmalıyorsun NOKIA nede HTC kullanmamışsın atıp tutuyorsun test etmiş salla dur anca... HTC markası Rus değil Tayvanlı...

muhammedcapa

Üyecik
Beyler kaan n2 kullanıcıları olarak bir kampanya başlatıp heryerde 8.0 güncellemesi istediğimizi söyleyelim?
düşüncelereniz neler

stat counter