Minicik etek var üstümde, her yerim ortada!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Adamı gaza getirme şekline bak. :D

[SDNTV]http://hurriyet.cubecdn.net/Magazin/es_gaza_1_07102012_2122_wmp4.mp4[/SDNTV]

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Kız büyük ihtimal oyuncu. Rahatlığa bak. :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
minicik etek var üstümde heryerim ortada bi insan kendini bu kadar iğrenç duruma nasıl düşürür üzüldüm valla :( yazık çok yazık

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
barda tanışdığın karıyla evlenirsen böyle olur.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
aşkım bak minicik etek adam laf atıyo,her yerim ortada bunu düşün:D komedi ya,bu da yiğidinle başlayan atasözünü hatırlatıyor

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Millet tv ye çıkmak. küçücük hediye almak için bin takla atar oldu.
Valla ne diyelim Allah ıslah etsin

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
barda tanışdığın karıyla evlenirsen böyle olur.

barda tanışmış olsa iyi. bana zürafa sokakta tanışmış gibi geldi.

ayrıca bunlar karı koca değil mi? adam senin o sözlerinden neden tahrik olsun ki? zaten istese akşam yapar :D

cosmosfb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
barda tanışmış olsa iyi. bana zürafa sokakta tanışmış gibi geldi.

ayrıca bunlar karı koca değil mi? adam senin o sözlerinden neden tahrik olsun ki? zaten istese akşam yapar :D
tahrik etmeye çalışmıyor. sinirlendirmeye çalışıyor ve kendisi de bunu belirtti zaten. forum kullanıcıları olarak yine başlamışsınız insanları ayıplamaya hepinizi tebrik ediyorum!

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Topalsolucan yasaklanmalı !!

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
tahrik etmeye çalışmıyor. sinirlendirmeye çalışıyor ve kendisi de bunu belirtti zaten. forum kullanıcıları olarak yine başlamışsınız insanları ayıplamaya hepinizi tebrik ediyorum!

ana, biz suçlu olduk ya la.

tv programında genel ev ağzı ile konuşanın hiç mi suçu yok. kimse kusura bakmasın, sabaha kadar.:yes:

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2

minici etek var üstümde her yerim açıkta ben bu sözden tahrik etmekten başka bişey anlamam

CuMaAli

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Evlenecek olanlara Allah böyle bir eş nasip etmesin.

Black_Trouble

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yarışmayı izlememişsiniz sadece belirli bir kısmı internete düşmüş onun hakkında yanlış yorumlar ortaya atılıyor. Onlar karı koca değil nişanlılar ve adam kızın açık seçik giyinmesine aşırı derece de sinirleniyor. 5. adama kadar yeneceğini iddia etti ve sonunca adamda zorlanınca kızda sinirleneceği bir yola başvurdu. Ortaya böyle bir şeyler çıktı.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13

Dün Real Madrid maçını beklerken kazara denk geldim.
Eğer programı izleseydiniz, kadınları, kocalarını, tipleri görseydiniz ve halen yarışmacıları ayıplamıyorsanız size söylecek söz yok zaten.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Yarışmayı izlememişsiniz sadece belirli bir kısmı internete düşmüş onun hakkında yanlış yorumlar ortaya atılıyor. Onlar karı koca değil nişanlılar ve adam kızın açık seçik giyinmesine aşırı derece de sinirleniyor. 5. adama kadar yeneceğini iddia etti ve sonunca adamda zorlanınca kızda sinirleneceği bir yola başvurdu.

madem yarışmayı kazanması için eşini sinirlendirmek adına "her yol mübah" yoluna başvurmuş. keşke ben orada olsaydım. beraber nişanlısını çok fena sinir ederdik. sinirden tüm yarışmayı kazanırdı. :D

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
İyiki başka biriyle yakaladın falan dememiş :)

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
dünkü bölümü rezaletti insanları arabaya doldurup kaç tane sığar diye içerde kim kime dum duma... tamda banyodan yeni çıkmıştım tekrar girdim :p

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Dün ailecek sinir olduk bunu izlerken.Bu kadının her konuştuğu kısımda televizyonun sesini kıstık da izledik programı.Yarı finalde Ahmed diğerlerini seçince final için sanki finali kazanmışız gibi sevindik :) Bu kadar boş ve gereksiz konuşan birini görmedim ben.Resmen şov yaptı.Zaten program sonunda dikkat edenler olduysa, İlker Ayrık kadına; " Düğününüze çağırırsanız gelirim, sunuculuk işini de düşünücem " demişti..Yani aslında olay ortada.. Ne diyelim Allah böylelerinden korusun bizleri..

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
dünkü bölümü rezaletti insanları arabaya doldurup kaç tane sığar diye içerde kim kime dum duma... tamda banyodan yeni çıkmıştım tekrar girdim :p
valla bence . benzaten izlemiyorum bunu da . gerci su ara televizyondaki cocuk programlari dahil hepsi arkaplanda illinunatinin guzunu bile fena solladilar yani bu tur konular :p

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
evlenilecek değil ama eğlenilecek kadına benziyor. sevimliymiş:)

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Dün Real Madrid maçını beklerken kazara denk geldim.
Eğer programı izleseydiniz, kadınları, kocalarını, tipleri görseydiniz ve halen yarışmacıları ayıplamıyorsanız size söylecek söz yok zaten.
nesi var tiplerinin ya. sanki sakalli olunca o islerle ugrasmayi kesiyolar mi zannediyosun :p
hem sakalin hayvanlarda neyi ifade ettigini bi arastir istersen :D

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
real madrid maçını arıyordum nereye geldim:D

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bu durum şu anda internet medyasında yerini aldı.. kızımıza dizi ve film teklifleri gelmeye başlar...yönetmeni de gaza getirir.. :)

Son mesajlar