Minecraft mod sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

NOOB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben minecrafta bazı modlar yükledim. 10 tane falan mod vardı. Launcher hata verdi. Öbür modları dışarı çıkardım sadece bir mod bıraktım. Bu sefer launcher hata vermeden açıldı. Peki sizce diğer modlarla neden açılmadı? Ve bunu nasıl düzeltebilirim? Cevaplarınızı bekliyorum.

CanErdal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hepsini teker teker test et. Birinde launcher çalışmazsa uyumlu değildir. Yada çakışma vardır

fuadik88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim forge ile mi kullaniyorsun modlari ?

bugrahan53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Modların versiyonunun forge ile uyumlu olması gerekiyor yoksa launcher da sorun çıkıyor benim minecraftı bırakma sebebim buydu.Sürekli hata alıyordum 50 tane modla oynamak istesem 20 tanesi hatalı çıkıyor bir şeyle çakışıyordu.Bunun yerine hazır mod paketleri kullan derim ben.

SerhatXG

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar ben minecrafta bazı modlar yükledim. 10 tane falan mod vardı. Launcher hata verdi. Öbür modları dışarı çıkardım sadece bir mod bıraktım. Bu sefer launcher hata vermeden açıldı. Peki sizce diğer modlarla neden açılmadı? Ve bunu nasıl düzeltebilirim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Tam bir minecraftçıyım. Mod isimlerini ver yeter. Şu ana kadar çıkan bütün modları mimecraft forumundan ve birkaç büyük siteden alarak test ettim. Bu arada sana minecraft'ı bilmiyorsun demek istemedim yanlış anlama.