Mimarlik icin laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Ugur3456788

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mimarlik icin laptop ihtiyacım var aynı zamanda oyunda oynayabilicegim fiyat sınırlaması olmaya laptop önerilerinizi bekliyorum

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Mimarlık için öncelikle alacağın laptopda güçlü işlemci olması lazım ayrıca ekran boyutu 17.3 olması gerekli bütçeni söylersen yardımcı oluruz

ardaozkaymakci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kadar butce sinirin yoksa evine bir tane 32" ekran ve cok saglam bir kasa al... uzerine de sadece cizim ve model yapmak icin hocalara pafta-cizim-render falan gostermek icin bir macbook pro al... Ha ben laptopta da render alirim ugrasirim yolda izdeyken diyorsan bir tane MSI GS72 al. Ama illaki bir butce sinirin vardir diye dusunuyorum. Benim setup'imi soyliyim sana kafanda canlanmasi daha kolay olur bir seylerin. Max vray render aldigim icin bir workstation'im var evde ve laptopum gitti gidicek yeni bir laptop alicam sadece iste yolda izde kullanip sahenlerde ufak duzeltmeler yapmak icin de Lenovo yoga 710 almayi dusunuyorum.

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
macbook pro al inan bana herşeyinin halledeceksin daha önce neden windows kullandım diyeceksin