Mikrofon

Bu konuyu okuyanlar

crazyfrog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar.Konudan da anlaşılacağı gibi bir mikrofona ihtiyacım var.Kardeşimle msn aracılığı ile sohbet ediyoruz;ama kullandığımız mikrofon ihtiyaca tam anlamıyla cevap veremiyor.Mikrofonun markası "albatros TM-601A" Frekans aralığı 8-22,000 Hz.Sohbet ederken odadaki konuşmaların tümünü alabilen,yani mikrofona fazla yaklaşılmadan konuşabileceğimiz bir mikrofon önerebilir misiniz? Fiyatı makul olursa çok memnun olurum.Ben Ankara'da ikamet ediyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.İyi günler.

dLL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mifrofon Alacağına Mikrofonlu Bir Webcam Alman Daha İyi.Sana 1 Cam Tavsiyesinde Bulunayım.1 Sene Oldu VatanComputer'dan Almıştım Gayette Net ve Güzel Görüntü Sağlıyor.Ses Sorunuda Yaşamadım Bugüne Kadar.
Mikrofonla Verim Alabileceğini Sanmıyorum Artık Çıkmıyor Gibi Birşey Zaten

Ankarada Stok Mevcut Bence Bir Bak Derim Sana :)
http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=28414

crazyfrog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel bir ürüne benziyor;ama bana mikrofon lazım.Başka ne önerebilirsin?

tudRoY

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
abi git herhangi bi bilgisayarcıya al bi desktop mikrofon 1-mic boost ayarını aç ses denetiminden benim odan yaklaşık 25 metrekare odadaki tüm sesleri alıyo.. snopy markası.. fazla kaliteli bişey de değil.. 10 ytl ye mi en almıştım..

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Selamlar,

arkadaşlar haklı, bu iş için çok fazla yatırım yapmamalısınız. Mikrofon sesini yükseltme gibibir seçenek oluyor işletim sistemlerinin ses ayarlarında. Onu etkileştirirseniz dışarıdan geçen araçların sesini de duyarsınız. Tabii bu iyi birşey mi tartışılır. Tam istediğiniz şey dışarıyı duymasın, içeriyi duysun durumuysa daha profesyonel çözümlere yönelmeniz gerekebilir. Bazı web kameraların mikrofonlarında gürültü giderme özelliği var ama bunlar genelde tuzlu oluyor.

Güzel günler dilerim.

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Evet saatin ordaki ses simgesine çift tıklayıp Gelişmiş Denetimleri seçin ve Mikrofonun altında çıkan Gelişmiş'e basıp Mikrofon Artırma'yı seçin sonra da gidin balkondan konuşun :)

Son mesajlar