Mikrofon sorunu

Bu konuyu okuyanlar

robotcucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba benim sorunum mikrofonumun çalışmaması. Şöyleki eğer mikrofonu mikrofon girişine takarsam çalışmıyor. Ancak USB webcam i USB den bilgisayara bağladığım zaman onun mikrofonu çalışıyor. Ben bu durumda öncelikle denetim masasından ses, konuşma ve müzik aygıtları na girip ses efekti ve ses aygıtlarını seçtim oradan ses sekmesine geldim ve ses kaydederken bölümündeki ses ayarına tıkladım orada mikrofon seçiliydi ve gelişmiş veya ayarlar cinsi bir düğmeye bastım orda en alltta iki ayar vardı onların 2 sini de kapattım sorunum geçti ama skype tan konuşurken o ayarlardan birincisi kendi kendine açılıyor ve ben im mikrofon yine gidiyor biliyorum karıştı ama yardımcı olabilen olursa çok sevinirim

husobaba_89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wep camın mikrofon girişi usb üzerindemi yoksa ayrımı birde önemi takıyorsun arkadaya mı eyer öncde çalışmıyorsa ön panel kabloları takılmamıuştır anakarta birde dene

robotcucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Web cam in mikrofonu ayrıca değil usb ile o da takılıo. We mikrofonun bozuk olmadığı da kesin çünkü başka bilg de denedim ayrıca notebook ta kullanıyorum ön ve arkada ayrı iki giriş yok