Mike Batiste ve Bo McCalebb "en iyiler" arasında yer aldı

Bu konuyu okuyanlar

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
2013-01-01_er446.jpg

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen "Eurobasket yılın en iyi 5’i" anketinde Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncularından Bo McCalebb ve Mike Batiste de yer aldı.

Eurobasket tarafından yapılan ankette, 2012 yılının en iyi beşine,’Olympiacos’tan Vassilis Spanoulis, Panathinaikos’tan Dimitris Diamantidis, CSKA Moskova’dan Andrei Kirilenko ve Nenad Krstic ile Regal Barcelona’dan Erazem Lorbek’ seçilirken, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızdan Mike Batiste ve Bo McCalebb’in de yer aldığı en iyi 2.beşinde ise, Fenerbahçemizden Bo McCalebb ve Mike Batiste, Regal Barcelona’dan Juan Carlos Navarro, Real Madrid’den Rudy Fernandez ile Lietuvos Rytas Vilnius’tan Jonas Valanciunas isimleri oluşturdu.

Kaynak

aslında şu navarro veya rudy fernandez hatta spanoulis den birini almak lazım :)

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yalnız bu haber geçen senenin galiba,
geçen senede bu kadro vardı öyle hatırlıyorum ve şu anda euroleaguede oynamayan kirilenko ile valanciunas da kadroda

Lhuki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yalnız bu haber geçen senenin galiba,
geçen senede bu kadro vardı öyle hatırlıyorum ve şu anda euroleaguede oynamayan kirilenko ile valanciunas da kadroda
Haberin tarihi 01 Ocak 2013 Salı haber yeni

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
onu bende gördüm fakat bi yanlışlık olabilir diye düşündüm çünkü kirilenko ve valanciunas sene başından beri NBA de oynuyorlar :)

zaten iyi okursan 2012 nin en iyi 5 inde onlar